UFC

Conor McGregor w wadze ciężkiej?! Irlandczyk zdradza aktualną wagę!

Od ostatniego występu Conora McGregora, który zakończył się masakryczną kontuzją minął już ponad rok. Irlandczyk ma wrócić do oktagonu w przyszłym roku, ale po jego najnowszych doniesieniach ciężko stwierdzić w jakiej kategorii wagowej się pojawi!

Większość swojej kariery w MMA Conor McGregor spędził balansując między kategorią piórkową, a lekką. Irlandczyk dzierżył pasy obu tych dywizji zarówno w federacji Cage Warriors, jak i później w UFC, zostając pierwszym champ-champem w historii największej światowej organizacji.

Okazjonalnie „The Notorious” toczył również walki w dywizji półśredniej, ale ostatnie dwa starcia z Dustinem Poiriem znów odbyły się w kategorii lekkiej. Po ostatnim z nich zakończonym złamaniem w piszczelu McGregor raz za razem wrzucał zdjęcia i filmiki prezentując swoje wyczyny na siłowni. Widoczna też była zmiana muskulatury Irlandczyka.

Ile waży Conor McGregor? Takie pytanie zadał „Notoriousowi” jeden z fanów podczas live’a przed kilkoma dniami. I jeśli wierzyć słowom byłego podwójnego mistrza UFC na chwilę obecną najbliżej mu do… kategorii ciężkiej!

Powiedzmy, że ważę około 265 funtów [120 kg – red.]. Jestem super ciężki na bank, tak jest!

Wielu kibiców oczywiście stwierdziło, że McGregor wyolbrzymia swoją masę. Wiąże się to niejako z zarzutami wspomagania się niedozwolonymi substancjami, gdyż Conor od 2021 roku ani razu nie był testowany przez USADA. Fighter postanowił potwierdzić swoje słowa udostępniając zdjęcie z treningu.

Kiedy i z kim „The Notorious” wystąpi w kolejnej walce? Na ten temat wiadomo tyle, że nie dojdzie do trylogii z Natem Diazem, który odszedł z UFC po 15 latach. Z kimkolwiek i w jakiejkolwiek wadze nie wystąpi McGregor, na pewno będzie to niemałe wydarzenie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.