FAME MMA

Denis wyjaśnia sprawę prywatnych wiadomości udostępnionych przez Szeligę! „Gleba wie o tej rozmowie. Zabrakło odwagi by o tym powiedzieć w sobotę?”

Denis Załęcki szybko odniósł się do wpisu, jaki wczoraj wieczorem opublikował Piotr Szeliga. Zawodnik High League nie dał zaskoczyć się ujawnionymi prywatnymi wiadomościami.

Konflikt pomiędzy „Szelim” i „Bad Boyem” po ostatniej awanturze rozkręca się coraz bardziej. Nic nie zapowiadało tego, że na FAME 16 dojdzie do ich konfrontacji. Załęcki oraz „Gleba” kilkukrotnie uderzyli freak fightera i jak wyjaśniają za pośrednictwem social mediów, były pomiędzy nimi niewyjaśnione sprawy.

Denis o opublikowanych wiadomościach

Następnie Szeliga na Instastory udostępnił kilka nagrań, w którym odniósł się do całej sprawy. Postanowił nawet opublikować prywatne wiadomości, jakie Denis przesłał mu kilka miesięcy temu. „Bad Boy” poruszał w nich temat Patryka „Gleby” Tołkaczewskiego i mówi o nim:

– Widzę, że cię zaczepia taki Patryk „Gleba” z Torunia, nie odpowiadaj nawet, nie dawaj gościom atencji. Nawet nie odpowiadaj takim ludziom, bo to szkoda czasu. (…) Nie odpowiadaj tym wszystkim lamusom, którzy chcą z tobą walczyć, tym Gromdziarzom. (…) To są właśnie takie kurwa typy. Grabowski pewnie ich wysłał. Nie mają co robić w życiu, szukają walk freakowych.

Takie wiadomości bez wątpienia dla wielu były sporym zaskoczeniem. Denis jednak od razu wyjaśnił, że zostały one wysłane w momencie, kiedy pewne osoby, w tym również Szeliga próbowały skłócić go z „Glebą”, który również jest z Torunia.

Sprawdź!  Piotr Szeliga chce walki 2vs1. Rzuca wyzwanie Murańskim: "Jeden i drugi dostał ofertę. Odrzucili ją na pewno nie ze względów finansowych"

Jednak kiedy zawodnicy wyjaśniali wszystko pomiędzy sobą, Załęcki pokazał wiadomość głosowe wysłane do freak fightera. Na swoich social mediach tak odniósł się do całej sprawy:

– Wiadomości, które wstawił Szeliga, jak widać po dacie, były nagrywane w maju, w momencie gdy pewne osoby, w tym właśnie sam Szeliga skłóciły mnie z „Glebą”, gadając farmazony – mi na niego, a jemu na mnie. Z resztą Patryk wie o powyższej rozmowie, bo jak wyjaśnialiśmy sobie kilka rzeczy, to ja, jak i on powiedzieliśmy sobie, co który z nas mówił. Jednak było to spowodowane tym, co między innymi ten szmaciarz gadał.

– (…) Więc cokolwiek chciałeś osiągnąć wstawiając te głosówki, to ci nie wyszło, a tylko pokazałeś po raz kolejny to, co wszyscy już wiedzą „kozak w necie pizda w świecie”! Zabrakło odwagi w sobotę by o tym powiedzieć?

Cały wpis Denisa znajdziesz poniżej:

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Linkiewicz o Szpilce i jego narzeczonej: "Są bardzo pewni siebie i kozaczą. Na jej miejscu modliłabym się, żeby nie dostała lekcji pokory"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.