FAME MMA

Denis wyjaśnia sprawę prywatnych wiadomości udostępnionych przez Szeligę! „Gleba wie o tej rozmowie. Zabrakło odwagi by o tym powiedzieć w sobotę?”

Denis Załęcki szybko odniósł się do wpisu, jaki wczoraj wieczorem opublikował Piotr Szeliga. Zawodnik High League nie dał zaskoczyć się ujawnionymi prywatnymi wiadomościami.

Konflikt pomiędzy „Szelim” i „Bad Boyem” po ostatniej awanturze rozkręca się coraz bardziej. Nic nie zapowiadało tego, że na FAME 16 dojdzie do ich konfrontacji. Załęcki oraz „Gleba” kilkukrotnie uderzyli freak fightera i jak wyjaśniają za pośrednictwem social mediów, były pomiędzy nimi niewyjaśnione sprawy.

Denis o opublikowanych wiadomościach

Następnie Szeliga na Instastory udostępnił kilka nagrań, w którym odniósł się do całej sprawy. Postanowił nawet opublikować prywatne wiadomości, jakie Denis przesłał mu kilka miesięcy temu. „Bad Boy” poruszał w nich temat Patryka „Gleby” Tołkaczewskiego i mówi o nim:

– Widzę, że cię zaczepia taki Patryk „Gleba” z Torunia, nie odpowiadaj nawet, nie dawaj gościom atencji. Nawet nie odpowiadaj takim ludziom, bo to szkoda czasu. (…) Nie odpowiadaj tym wszystkim lamusom, którzy chcą z tobą walczyć, tym Gromdziarzom. (…) To są właśnie takie kurwa typy. Grabowski pewnie ich wysłał. Nie mają co robić w życiu, szukają walk freakowych.

Takie wiadomości bez wątpienia dla wielu były sporym zaskoczeniem. Denis jednak od razu wyjaśnił, że zostały one wysłane w momencie, kiedy pewne osoby, w tym również Szeliga próbowały skłócić go z „Glebą”, który również jest z Torunia.

Sprawdź!  (VIDEO) Gamrot o walce Mańkowskiego na FAME MMA: "Jedziemy z nim. Myślę, że to będzie koniec Normusia"

Jednak kiedy zawodnicy wyjaśniali wszystko pomiędzy sobą, Załęcki pokazał wiadomość głosowe wysłane do freak fightera. Na swoich social mediach tak odniósł się do całej sprawy:

– Wiadomości, które wstawił Szeliga, jak widać po dacie, były nagrywane w maju, w momencie gdy pewne osoby, w tym właśnie sam Szeliga skłóciły mnie z „Glebą”, gadając farmazony – mi na niego, a jemu na mnie. Z resztą Patryk wie o powyższej rozmowie, bo jak wyjaśnialiśmy sobie kilka rzeczy, to ja, jak i on powiedzieliśmy sobie, co który z nas mówił. Jednak było to spowodowane tym, co między innymi ten szmaciarz gadał.

– (…) Więc cokolwiek chciałeś osiągnąć wstawiając te głosówki, to ci nie wyszło, a tylko pokazałeś po raz kolejny to, co wszyscy już wiedzą „kozak w necie pizda w świecie”! Zabrakło odwagi w sobotę by o tym powiedzieć?

Cały wpis Denisa znajdziesz poniżej:

Źródło: Instagram

Sprawdź!  (VIDEO) Krwawa wojna w stójce na FAME 15! "Takefun" rozbity przez Zabielskiego!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.