FAME MMA

„Boxdel” przeprasza po ostrych słowach gwiazdy FAME! „Rozje**ny jesteś! Je*ać cię fraje*ze”

W szeregach FAME doszło do kolejnego konfliktu i mocnej wymiany zdań. „Boxdel”, który zamieścił na swoich social mediach wpis, szybko go usunął i przeprosił zawodnika.

Sergiusz „Nitro” Górski to jedna z największych gwiazd poznańskiej federacji. Freak fighter zadebiutował na ostatniej gali w starciu z „Unboxallem”. Mimo że był sporym faworytem, ostatecznie przegrał po pełnym dystansie i jednogłośnej decyzji sędziów.

„Boxdel” przeprasza zawodnika FAME

Pomiędzy „Nitro” a Jackiem Murańskim doszło do mocnego konfliktu. „Muran” w ostrych słowach wypowiedział się na temat Górskiego, a włodarz Michał Baron tak skomentował całą sprawę:

– Nitro ma internetową wojnę z Laluną i z Murańskimi, a zaraz do tego dojdzie jeszcze Mariusz Pudzianowski. Przepiękne uniwersum.

W komentarzu na Twitterze zawodnik FAME odpowiedział – Rozje*any na łeb jesteś. To twój zawodnik mojego ojca rusko-niemieckim psem nazywa, a ciebie to bawi. Je*ać cię frajerz – napisał, dodając zrzut ekranu, na którym widać, jak jeden z internautów przytoczył słowa Murańskiego i obraził go słowami – Śmietnik Nitro przez rusko-niemieckiego mieszańca spłodzony.

Boxdel” szybko zareagował, usuwając poprzedni wpis i przepraszając freak fightera, który zawalczy na zbliżającej się gali FAME 14:

Sprawdź!  Marcin Wrzosek powróci do FAME? Norman Parke proponuje drugą walkę! Tym razem w innej kategorii wagowej

– Przepraszam Nitro, całkowicie nie miałem nic złego na myśli, pisząc poprzedni post. Nie wiedziałem o tym, co zrobił Murański. Mega mi źle z tym, odwaliłem jak nigdy. Przepraszam…

Reakcja włodarza FAME została mocno skrytykowana przez Internautów. Pod wpisem pojawiło się wiele takich komentarzy:

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Marcin Wrzosek o starciu z Don Kasjo: "Chciałbym w małych rękawicach, ale on się boi. Jest dla mnie przepustką do rewanżu z Normanem lub Borysem"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.