High League

Denis ostro Alanie i Don Diego: „E-konfident to nowa moda patocelebrytów. Kubiszyn zachowuje się tak samo, sprzedał publicznie Szeligę”

Organizacja High League opublikowała materiał promujący nadchodzące starcie Denisa Załęckiego. Fighter w mocnych słowach wypowiedział się o swoim przeciwniku.

Już 4 czerwca odbędzie się trzecia edycja High League. Na karcie walk znalazły się emocjonujące zestawienia m.in. takie jak starcie „Bad Boya” z Mateuszem Kubiszynem. Obaj zawodnicy są znani z walk na gołe pięści i na zbliżającej się gali zadebiutują w formule MMA.

Pomiędzy fighterami jest sporo złej krwi. Kilka miesięcy temu było głośno o ich konflikcie, który miał zostać rozwiązany w klatce. Niestety ze względu na obowiązujące kontrakty do pojedynku nie doszło, jednak ostatecznie „Don Diego” dogadał się z GROMDĄ i będzie mógł zawalczyć na High League 3.

Denis mocno o Alanie i „Don Diego”

W materiale promocyjnym Załęcki wypowiedział się zarówno na temat byłego rywala Alana, jaki i Kubiszyna. Nie szczędził im ostrych słów i wyjaśnił, dlaczego „Alanik” jest nazywany przez Internautów e-konfidentem. Dodał również, że podobnie jak Kwieciński zachowuje się jego przyszły przeciwnik „Don Diego”.

– Alan jest internetowym e-konfidentem. Jest to nowa młoda tych pseudogwiazd internetu, patocelebrytów. Rozpier**ł się publicznie, że Ferrari przyłożył komuś nóż do gardła. To jest pchanie na przypał. Na pewno policja się tym zainteresowała i dociekała tej sprawy. Dlatego jest taka moda e-konfident i Alan należy do tej grupy. Kubiszyn zachowuje się tak samo, sprzedał publicznie Szeligę, że zażywa sterydy, także możecie sobie stwierdzić, jaki jest Kubiszyn.

Sprawdź również wywiad z Denisem Załęckim dla portalu fansportu.pl:

Sprawdź!  (VIDEO) Kulisy nokautu! Bomba dopiero chciał zaczynać starcie! "Jaka walka? Przecież nie walczyliśmy!"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.