High League

Denis odpowiada na pytania kibiców: Rewanż z „Don Diego”? Walka z „Wielkim Bu”? Starcie 2vs1 z Alanem i jego kolegą?

Denis Załęcki odpowiedział za pośrednictwem swoich social mediów na kilka ciekawych pytań od kibiców. Dotyczyły one m.in. potencjalnych pojedynków.

„Bad Boy” ma za sobą porażkę na High League 4 w starciu z Arturem Szpilką i aktualnie leczy kontuzję, której nabawił się już na początku przygotowań. Na ten moment skupia się na powrocie do zdrowia, jednak w głowie ma już kolejne pojedynki.

Denis Załęcki odpowiada na pytania kibiców

Kibice poprzez Instagram zapytali go m.in. starcie z zawodnikiem WOTORE Denisem Labrygą, pojedynek z „Wielkim Bu”, czy rewanż z „Don Diego”.

„Bad Boy”, jeśli chodzi o pierwszego z zawodników, ponownie przekazał to, co już kilkukrotnie powtarzał. Freak fighter nie zamierza dawać walk osobom, które próbują wybić się na jego nazwisku – Za wymyślanie farmazonów na mój temat, by się tylko wybić, nie będzie żadnych sportowych walk – napisał na Instastory.

Następnie zdradził, że w 2023 roku na pewno dojdzie do drugiego pojedynku z Mateuszem Kubiszyn. Pierwszy zakończył się porażką Denisa po decyzji sędziów. Planowane jest również zestawienie z „Wielkim Bu”, na które od dłuższego czasu czekają kibice.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki twarzą w twarz z Alanem Kwiecińskim! Ogromne emocje przed walką na High League 2!

Padło również pytanie o Alana Kwiecińskiego i walkę 2vs1. Załęcki jest jak najbardziej otwarty na takie rozwiązanie i może zmierzyć się z dwoma rywalami naraz:

– Liczę na to. Ale mała klatka, bo nie będę za nimi biegał. Wychodzimy i się bijemy 2vs1.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.