Clout MMA

Denis ma większe szanse w boksie? Marcin Wrzosek wytypował walkę wieczoru Clout MMA 2 [WIDEO]

Już za kilka tygodni dojdzie do walki Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim. Marcin Wrzosek zdradził, jak widzi szanse w main evencie Clout MMA 2.

Odbierz bonusy na galę i graj bez ryzyka!

O konflikcie obu panów powiedziano i napisano już wiele. Weteran MMA zakończył swoją przygodę z KSW i dołączył do Clout MMA, gdzie czeka go głośne starcie z toruńskim „Bad Boyem”. Omielańczuk nie ukrywa w wywiadach, że to pierwszy oponent, do którego pała szczerą nienawiścią.

Panowie zmierzą się w boksie, jednak jeśli Denis dopuści się dwóch fauli, wówczas formuła zmieni się na pełne MMA. Marcin Wrzosek w rozmowie z kanałem Fansportu TV przyznał, że gdy się dowiedział o zasadach, szanse Załęckiego w jego oczach urosły.

– Jak dowiedziałem się, że walka będzie w boksie w małych rękawicach stwierdziłem, że Denis ma więcej szans, bo w pierwszych minutach pojedynku jest bardzo dynamiczny i bardzo zrywny. Nie wiem, na ile ta kontuzja nogi jest zaleczona. (…) W boksie widzę jego większe szanse. 60-40 dla Daniela.

Kursy na walkę wieczoru Clout MMA 2

Wszystkie pojedynki Clout MMA 2 obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna.

Sprawdź!  Denis nie zgadza się z porażką!? Pierwsze słowa po Clout MMA 5 [WIDEO]

Już za samą rejestrację otrzymacie 20 zł, a za pierwszy depozyt – kolejne 10 zł. To jednak nie wszystko: pierwsze trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Odbierz bonusy na Clout MMA 2 i graj bez ryzyka!

Zobacz też inne wywiady z konferencji Clout MMA 2:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.