Clout MMA

Dawid Załęcki szczerze o dyspozycji swojego syna: „To nie będzie topowa forma”

Przy okazji konferencji Clout MMA 2 Dawid Załęcki rozmawiał z portalem fansportu.pl i poruszył temat głośnego pojedynku swojego syna.

Załęckich czekają naprawdę duże starcie. „Crazy” zmierzy się z legendą K-1 Jeromem Le Bannerem, który bił się w swojej dyscyplinie z najlepszymi zawodnikami. Natomiast Denis stanie do pojedynku z weteranem Danielem Omielańczukiem.

Wiele osób obawia się o to, jak zaprezentuje się „Bad Boy”, który powraca do klatki po poważnej kontuzji i operacji. Przez kilka miesięcy nie mógł trenować, a podczas ostatniej konferencji był w naprawdę w słabej formie fizycznej. Sam jednak zapewnia, że będzie świetnie przygotowany.

Teraz głos zabrał jego ojciec. Dawid przyznał, że kilka miesięcy może być zbyt krótkim okresem na powrót do formy, ale podkreślił też, że Denis w końcu wrócił do ciężkich treningów:

– Za mało czasu. Weź pod uwagę, że pół roku nic nie robił. Zgubienie brzucha, wrócenie do punktu wyjścia, dopiero zacząć robić formę to jest więcej niż 3 miesiące. Mam nadzieję, że uda mu się wygrać, ale na pewno to nie będzie topowa forma jego.

Kursy bukmacherskie na walkę Omielańczuk vs Załęcki

Wszystkie pojedynki Clout MMA 2 obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna.

Sprawdź!  Natan porównał Labrygę i Załęckiego! Mocne słowa o zawodnikach Clout MMA

Już za samą rejestrację otrzymacie 20 zł, a za pierwszy depozyt – kolejne 10 zł. To jednak nie wszystko: pierwsze trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Odbierz bonusy na Clout MMA 2 i graj bez ryzyka!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.