Clout MMA

Labryga vs Minda na gali Clout MMA 2! Znamy zasady walki!

Denis Labryga wraca do klatki i zawalczy na Clout MMA 2! Freak fightera czeka bardzo duże wyzwanie, gdyż zmierzy się z Kamilem Mindą.

W ostatnim czasie bardzo głośno zrobiło się o konflikcie Labrygi z trenerem Mirosławem Oknińskim i Akademią Sportów Walki Wilanów. Freak fighter w ostrych słowach oświadczył, że zamierza wyjaśnić cały klub, w tym m.in. właśnie Mindę czy Michała Pasternaka.

Nikt jednak nie spodziewał się, że do starcia dojdzie tak szybko. Podczas pierwszej konferencji przed Clout MMA 2 federacja potwierdziła pojedynek. Labryga zmierzy się z Mindą na zasadach K-1 w małych rękawicach i tak zapowiedziała to zestawienie:

ŁOOOHOOO! LABRYGA vs MINDA na CLOUT MMA 2

Trzymajcie się mocno krzeseł, bo SZYKUJE SIĘ WIELKI DYM! LABRYGA i MINDA podgrzewali atmosferę od wielu tygodni. Pora to wyjaśnić już 28 października w PŁOCKU

K-1, małe rękawice, 3×3 minuty. Klatka zapłonie! JEDZIEMY

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.