Clout MMA

Natan sprowokował Denisa! Załęcki zagroził odwołaniem walki na Clout MMA 5! [VIDEO]

Podczas specjalnego wydania programu Roast przed ważeniem Clout MMA 5 doszło do konfrontacji Denisa Załęckiego z Michałem Pasternakiem. Na moment do sceny zbliżył się też Natan Marcoń, przez co… mogłoby nie dojść do walki „Bad Boya”.

Torunianin na jutrzejszej gali Clout MMA 5 miał zmierzyć się z „Ferrarim”, który jednak wycofał się z powodu problemów rodzinnych. Jego miejsce zajął Michał Pasternak, który spotkał się też z „Bad Boyem” na specjalnym programie Roast.

Całą kartę walk obstawicie tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Kliknij poniżej i odbierz darmowe 20 PLN za pełną rejestrację!

Odbieram bonusy na Clout MMA 5

Denis chciał odwołać walkę przez Natana!

Denis kilkukrotnie musiał odpowiadać na pytanie, dlaczego z szeregu rywali zdecydował się akurat na Pasternaka. Poruszony został też temat Natana, który za moment pojawił się pod sceną. Załęcki natychmiast się odpalił:

Słuchajcie, dz…ka wejdzie na scenę – walki nie ma. Ku…stwo, które obraża rodzinę… – powiedział Denis, ale przerwał, bo chciał rzucić mikrofonem w Marconia. Powstrzymała go jednak ochrona.

Sprawdź!  Murański wyzwał Wielkiego Bu! Szybka odpowiedź freak fightera

Słuchaj, mówię ci, dz..wko, bo nie dojdzie do walki i będzie roz…bany za halą. Mówię ostatni raz dla federacji: zaraz się wk…wię i walki nie będzie! Wyp…dalaj stąd dz…wko j…ana! Jeszcze raz tu dz…wka wejdzie i walki nie będzie – dodał Denis.

Poniżej nagranie z sytuacji.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.