High League

Denis Labryga wspomina przegraną awanturę: „Wybiegłem do nich i chciałem się sprawdzić. Wypuścili jednego i myślałem, że…”

Denis Labryga był kolejnym gościem w studio fansportu.pl i udzielił obszernego wywiadu, w którym poruszonych zostało wiele tematów.

Zawodnik między innymi podsumował swój debiut w federacji High League, w którym to przed czasem rozbił Konrada Karwata. Skomentował również występ Denisa Załęckiego oraz wyjście z kontuzją do klatki. Skrytykował taką postawę oraz oświadczył, że czeka na zdrowego „Bad Boya”, żeby stoczyć z nim pojedynek.

Denis Labryga wspomina przegraną awanturę

Odpowiedział także na ciekawe pytania. Jedno z nich dotyczyło przegranej bójki na ulicy. Labryga początkowo przyznał, że raczej wygrał wszystkie solówki. Po chwili wspomniał jednak o awanturze, podczas której musiał się wycofać i uciec przed grupą atakujących go osób.

– Może to nie była solówka, tylko bardziej awantura. To były awantury dyskotekowe, po dyskotekowe. Raz wylecieli do mnie ze sprzętem, to uciekałem. To była tak, że wybiegłem do nich i chciałem się sprawdzić, bo widziałem, że biegli.

Widziałem, że biegli i jednego wypuścili. Myślałem, że z jednym będę się młócił. Wybiegłem, walę bombę, a on gazem przed oczy. To było takie nietypowe, niesportowe. Cała ich gromadka zaczęła we mnie wbiegać ze sprzętem.

Cały wywiad z Denisem Labrygą znajdziesz – TUTAJ

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.