Clout MMA

Dawid Załęcki szczerze o relacji z synem: „Kiedyś to się zmieni, ale nie dziś. Na chwilę obecną…”

Za nami pierwsza konferencja przed debiutancką galą nowej organizacji Clout MMA. W wydarzeniu weźmie udział m.in. Dawid Załęcki. 

„Crazy” powróci do klatki już 5 sierpnia i stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem. Zmierzy się ze sporo cięższym i młodszym Denisem Labrygą na zasadach K-1 w małych rękawicach. Rywal nie pozostawia wątpliwości i zapowiedział, że chciałby skończyć walkę w pierwszej rundzie.

Przy okazji ostatniego wywiadu dla fansportu.pl poruszył on nie tylko temat nadchodzącego pojedynku, ale został również zapytany o swojego syna, którego ostatni raz widzieliśmy w klatce w kwietniu na gali High League 6, kiedy to przegrał z Pawłem Tyburskim.

Dawid odniósł się do swoich relacji z Denisem, gdyż jak wiadomo, już kilka miesięcy temu poróżnili się i jak wyjaśniła „Crazy”, sytuacja aktualnie pozostaje bez zmian. Jest jednak przekonany, że prędzej czy później pogodzi się ze swoim synem:

– Nasze relacje no są na razie wyhamowane, także nic się nie zmieniło. Czas goi rany, kiedyś to się zmieni, ale nie dziś. Na pewno podamy sobie rękę, to jest mój syn, ale na chwilę obecną nie ma kto tej ręki wyciągnąć. Wiadomo, czas goi r

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.