Clout MMA

Znamy rywala Denisa? Zawodnik dojechał na Clout MMA 5! [VIDEO]

Najprawdopodobniej znamy już rywala Denisa Załęckiego na jutrzejszą galę Clout MMA 5. Torunianin nie zmierzy się z Amadeuszem „Ferrarim”, a Normanem Parke’em!

W ostatnich dniach głośno zrobiło się na temat ewentualnego wycofania się Amadeusza „Ferrariego” Roślika z Clout MMA 5. Freak fighter z powodów rodzinnych nie zawalczy w Katowicach, a organizacja poszukiwała zastępstwa dla Denisa Załęckiego.


Całą kartę walk obstawicie tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Kliknij poniżej i odbierz darmowe 20 PLN za pełną rejestrację!

Odbieram bonusy na Clout MMA 5


Do „Bad Boya” ustawiła się kolejka chętnych, na czele z „Wielkim Bu”, czy Natanem Marconiem. Swój akces zgłaszali też Daniel Omielańczuk, czy Norman Parke. O Irlandczyku Torunianin wypowiedział się w ostatnim wywiadzie dla Fansportu TV.

W ostatnich godzinach wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że to właśnie „Stormin” zostanie oponentem Załęckiego. Informacje te niemal w 100% zdaje się potwierdzać wideo zamieszczone w social mediach przez Krzysztofa Rytę. Trener Jacka Murańskiego zamieścił nagranie z Norman Parke’em meldującym się w hotelu przed Clout MMA 5.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.