Clout MMA

Załęcki szczerze o pojedynku z legendą K-1! „Z Denisem śledziliśmy jego walki”

Dawid Załęcki zabrał głos w sprawie pojedynku, który stoczy na Clout MMA 2. Nie ukrywa, że nie mógł wymarzyć sobie lepszego przeciwnika.

Freakowa federacja ogłosiła prawdziwy hit i zakontraktowała legendę K-1 Jerome’a Le Bannera. Zawodnik, który ma na swoim koncie ponad 100 pojedynków w tej formule, swego czasu pokonywał najmocniejszych rywali jak Peter Aerts, Remy Bonjasky czy Ernesto Hoost.

Teraz dołączy do organizacji freak fightowej i zmierzy się z „Crazym”, który do świata sportów walki wszedł niespodziewanie za sprawą swojego syna. Z całą pewnością nie mógł przewidzieć tego, że w tak krótkim czasie dojdzie do pojedynku z legendą.

W ostatnim wywiadzie dla Antyfakty Załęcki zdradził, że razem z synem w przeszłości oglądali walki Le Bannera i śledzili jego karierę:

– Jak Denis był młody i zapisałem go na sztuki walki, śledziliśmy go razem. Podniecaliśmy się na jego walki, na jego, na Ernesto Hoosta, Remy’ego Bonjasky’ego i Le Banner też był w czołówce dla nas idoli. No jest do dzisiaj. Bardzo się cieszę, że będę z nim walczył. Takie ukoronowanie mojej amatorskiej kariery. Dla mnie spełnienie marzeń.

Kursy bukmacherskie na walkę Le Banner vs Załęcki

Wszystkie pojedynki Clout MMA 2 obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna, z której skorzystać może każdy nowy użytkownik serwisu bukmacherskiego.

Sprawdź!  Jest nagranie z treningu Omielańczuka! Tak przygotowuje się do walki z Denisem [WIDEO]

Już za samą rejestrację otrzymacie 20 zł, a za pierwszy depozyt – kolejne 10 zł. To jednak nie wszystko: pierwsze trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

-> Odbierz bonusy na Clout MMA 2 i graj bez ryzyka!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.