FAME MMA

Parke sugeruje trzecią walkę z Mańkowskim! Zawalczą w MMA?

Wygląda na to, że Norman Parke potrzebuje kolejnych mocnych wyzwań w formule MMA. Tym razem powrócił do swojego starcia w KSW z Borysem Mańkowskim.

„Stormin” po przygodzie z formułą bokserską już od dawna zapowiadał, że chce powrócić do MMA. Problem w tym, że w federacji FAME nie ma rywala, z którym mógłby się zmierzyć. W ostatnim starciu zawalczył z kilkadziesiąt kilogramów cięższym „Popkiem”.

W sobotę natomiast zmierzy się również ze sporo cięższym Piotrem Szeligą. Nie będzie to jednak zwykłe starcie, gdyż odbędzie się w klatce rzymskiej. W pierwszej rundzie obowiązywać będą zasady bokserskie, natomiast w dwóch kolejnych MMA.

Parke chce trzeciej walki z Mańkowskim?

Najpierw Irlandczyk zaczepił Marcina Wrzoska. Wdał się z nim w mocną wymianę zdań za pośrednictwem social mediów, nazwał jego ostatniego rywala bumem i zaproponował kolejną walkę. W pierwszym starciu „Stormin” wygrał z Polakiem po niejednogłośnej decyzji.

Tym razem przypomniał pojedynek z Borysem Mańkowskim, do którego doszło na gali KSW 47. Wówczas po jednogłośnej decyzji sędziów w górę powędrowała ręka Irlandczyka. Do kolejnego starcia doszło na FAME 11. Tym razem zawalczyli w boksie, w małych rękawicach i walkę wygrał Polak.

Sprawdź!  Murański czeka na wyjaśnienia! Alan nie zgadza się na łokcie? "2 dni przed walką dowiaduję się, że zmieniłeś zdanie"

Wygląda na to, że „Stormin” chce trzeciego starcia, ponownie w MMA. Pod udostępnionym nagraniem z walki napisał – Jazda. Jedna z najlepszych w KSW – natomiast w odpowiedzi na komentarz Mańkowskiego dodał – numer 3 – sugerując kolejny pojedynek.

Gdzie oglądać galę FAME 14?

Gala FAME MMA 14 odbędzie się w sobotę, o godzinie 20:00. Transmisja tylko w systemie PPV, aby wykupić dostęp kliknij ten link. Łącznie na karcie walk 9 pojedynków, w tym konfrontacja Alana Kwiecińskiego Mateuszem Murańskim, czy Piotr Szeliga vs Norman Parke!

-> OGLĄDAJ FAME MMA 14

Transmisję wykupisz już od 29,99 zł! Do wyboru mamy opcję: BASIC oraz PREMIUM.

Kursy bukmacherskie Szeliga vs Parke

Na wygranej Szeligi można nieźle zarobić. Polak wejdzie do klatki jako spory underdog, jednak wciąż ma szansę na zwycięstwo. Już dwukrotnie „Szeli” zwyciężył w efektowny sposób. Najpierw znokautował „Wujaszka Fericze”, a w ostatniej walce mimo słabej pierwszej rundy w drugiej odsłonie trafił „Araba” potężnym prawym i zanotował kolejne zwycięstwo przez KO.

Sprawdź!  "Boxdel" o aferze przed konferencją FAME: "Nie są źli na Arka, ale Jacek znalazł sobie misję, żeby pomścić żonę prezesa"

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.