KSW

Daniel Torres stracił mistrzowski pas zanim doszło do walki! Tytuł KSW może zdobyć tylko Salahdine Parnasse!

Media obiegła właśnie zaskakująca informacja. Mistrz KSW Daniel Torres stracił pas i nie będzie mógł ponownie zdobyć go na jutrzejszej gali.

W sobotę odbędzie się gala KSW 65, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się z Roberto Soldiciem. Stawką pojedynku jest mistrzowski tytuł w kategorii średniej. Ciekawe zestawienie czeka na nas również, jeśli chodzi o co-main event.

W drugim najważniejszym starciu Daniel Torres zmierzy się z Salahdine Parnassem. Zawodnicy po raz pierwszy walczyli na gali KSW 58. Wówczas niepokonany Francuz był faworytem starcia, w którym bronił mistrzowskiego pasa kategorii piórkowej.

Torres jednak niespodziewanie znokautował przeciwnika już w pierwszej rundzie. Można mówić tu o dużym szczęściu, gdyż przy wymianie ciosów trafił faworyta przedramieniem. Parnasse padł na deski, a sędzia przerwał starcie. Dla byłego mistrza była to pierwsza porażka w karierze.

Jutro miało dojść do rewanżu, a w stawce znalazł się pas kategorii piórkowej. Niestety jak poinformowała dzisiaj organizacja, Torres stracił swój tytuł jeszcze zanim doszło do starcia. Wszystko przez to, że nie zmieścił się w limicie wagowym.

Parnasse wciąż ma jednak szansę na zdobycie tytułu. Natomiast jeśli Torres wygra i tak nie zostanie mistrzem dywizji piórkowej. Limit wagowy tej kategorii to 65,8 kilogramów, natomiast zawodnik podczas oficjalnego ważenia wniósł na wagę 66,4 kg.

Sprawdź!  (VIDEO) Paczuski ciężko nokautuje! Wygrywa w pierwszej rundzie na KSW 73!

Daniel Torres nie zmieścił się w limicie wagowym i w rezultacie stracił tytuł kategorii piórkowej. Jego kara to 30% z gaży. Walka pozostaje na dystansie 5 rund i Parnasse wciąż może zdobyć mistrzowski pas – przekazało KSW.

KSW 65 – KURSY BUKMACHERSKIE

Bukmacherzy nie mają wątpliwości, kto wygra co-main event KSW 65. Według ekspertów absolutnym faworytem jest Salahdine Parnasse, na którego kurs wynosi 1.27. Natomiast w przypadku Daniela Torresa jest to aż 3.77.

Galę KSW 65 obstawisz tutaj – u legalnego bukmachera firmy STS, która oferuje różne warianty na każdą z walk. Rejestracja zajmuje 30 sekund! Otwierając konto na start zgarniesz bonus w postaci darmowego zakładu za 29 zł, za które będziesz mógł obstawić galę KSW 65! Dodatkowo… zakład bez ryzyka do 200 zł! Tylko dla nowych klientów.

-> OBSTAW KSW 65 TUTAJ I ODBIERZ BONUS

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Zaskakujące słowa Mameda! Nie zawalczy z Pudzianowskim? "Nie wiem, jak miałoby to wyglądać. Raczej nie zawalczymy"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.