ACA

Daniel Omielańczuk powraca i wystąpi na ACA 128 we wrześniu

Daniel Omielańczuk po raz ostatni był widziany w klatce w kwietniu tego roku. Na Twitterze podano informację, że Polak wystąpi podczas na wrześniowej gali ACA.

Daniel Omielańczuk jest czołowym polskim zawodnikiem wagi ciężkiej. W przeszłości walczył dla takich organizacji jak KSW czy ProFc. W latach 2013-2017 walczył dla Ultimate Fighting Championship, gdzie stoczył 9 pojedynków. Do jego największych sukcesów należy wypunktowanie weterana mieszanych sztuk walki Alexeya Oleynika podczas UFC Fight Night 91. Po trzech porażkach z rzędu został zwolniony z UFC.

Od 2018 roku jest związany z organizacją ACA (wcześniej ACB). Jego debiut dla nowego pracodawcy odbył się na ACB 83 w Baku, gdzie poddał Bobbyego Brentsa. W ubiegłym roku na gali z numerem 114 stanął przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego w kategorii ciężkiej, lecz został znokautowany w pierwszej rundzie przez Tony’ego Johnsona Jr. W swoim poprzednim boju na ACA 122 wypunktował Amerykanina Daniela Jamesa. Daniel zajmuje 2. miejsce w wadze ciężkiej i szóstą pozycję w P4P mężczyzn w naszym rankingu polskich zawodników MMA. Jego pełną wersję znajdziecie TUTAJ.

Sprawdź!  UFC Vegas 29: Chan Sung Jung vs. Dan Ige – gdzie i o której oglądać? Transmisja, stream online live, karta walk

Daniel Omielańczuk wystąpi na gali ACA w Mińsku

Na Twitterze MMA Pudelek podało informację, że nasz rodak wystąpi na gali ACA 128. To wydarzenie odbędzie się 11 września w Mińsku. Na ten moment nie wiemy kto będzie jego rywalem, ale biorąc pod uwagę wysoką pozycję Daniela w rankingach ACA, to bardzo możliwe, że będzie to przeciwnik ze ścisłej czołówki.

„Daniel Omielańczuk kolejną walkę ma stoczyć na gali #ACA128. Odbędzie się ona 11 września w Mińsku.” – napisano na Twitterze przez MMA Pudelek.

źródło: Twitter, MMA Pudelek

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również
Close