UFC

Dana White potwierdził trenerów TUF-a! Dojdzie do walki Conor McGregor vs. Michael Chandler!

Prezydent największej federacji MMA na świecie potwierdził doniesienia! Kolejny sezon programu The Ultimate Fighter odbędzie się już niebawem, a trenerami będą Conor McGregor oraz Michael Chandler.

Potwierdziły się zatem informacje podawane niedawno przez „The Notoriousa”. Irlandczyk po kilku latach ponownie będzie mentorem w najpopularniejszym programie UFC. Będzie to już 31. sezon The Ultimate Fightera. Ostatnim razem w 22. edycji Conor McGregor spotkał się z Urijahą Faberem.

Tym razem trenerem drugiego obozu będzie Michael Chandler. Amerykanin kilkukrotnie już wyzywał irlandzką megagwiazdę i w końcu dopiął swego. Dana White potwierdził też, że panowie po wszystkim spotkają się w oktagonie! Nie wiadomo jednak jeszcze w jakiej kategorii wagowej i na której arenie.

31. sezon TUF-a trafi na antenę 30 maja bieżącego roku. To z tego show wyszły takie gwiazdy, jak Forrest Griffin, Nate Diaz, Kamaru Usman, czy Michael Bisping. Show od lat cieszy się popularnością, a „The Notorious” i „Iron Mike” ze swoim trash talkiem są idealnie skrojeni do występu w tym formacie.

Obaj zawodnicy w swoich ostatnich walkach przegrywali z Dustinem Poirierem. Michael Chandler został poddany po kapitalnej wojnie, McGregor zaś miał dużo większego pecha. Pod koniec 1. odsłony wyprowadził kopnięcie, po którym doznał okropnego złamania. Irlandczyk z tego względu nie walczył od sierpnia 2021 roku.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.