UFC

Dana White dał bonus za… tatuaż! Nietypowa pamiątka po debiucie w UFC [ZDJĘCIA]

Dana White postanowił podarować specjalny bonus za kontrowersyjną walkę, która miała miejsce na ostatniej gali UFC. Ugryziony Andre Lima otrzymał dodatkowe 50 tysięcy dolarów!

Niepokonany Brazylijczyk mierzył się podczas UFC Vegas 89 ze swoim rodakiem, Igorem Severino. Andre Lima zwyciężył przez dyskwalifikację po tym, jak oponent… ugryzł go w biceps podczas klinczy na siatce.

Dana White dał 50 tysięcy dolarów za tatuaż!

Tym samym „Mascote” cały czas pozostaje niepokonany. Reprezentant Kraju Kawy od razu pokazał do kamery ślad po zębach Severino. Po social mediach zaczęła krążyć wypowiedź Limy, jakoby jego zawodnik miał mieć obiecany „Bonus pt. Zostałem K…wa Ugryziony” w wysokości 25 tysięcy dolarów.

Sam Dana White niebawem sprostował te słowa. Andre Lima otrzyma od niego bowiem 50 tysięcy dolarów. Wszystko za to, że postanowił uwiecznić ślad po zębach przeciwnika tatuażem! „Mascote” niedługo po gali udał się do studia niedługo po wygranej, co pokazał na swoim Instastory.

Sprawdź!  UFC 293 - Gdzie oglądać? Transmisja za darmo, stream online

Miałem dać 25 tysięcy dla Andre Limy. Ale teraz dam mu 50. To jest ŚWIETNE! – napisał w social mediach sternik UFC, publikując też zdjęcie z tatuażu Brazylijczyka.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.