UFC

(VIDEO) Jeremy Stephens sprowokuje Mateusza Gamrota? Może być gorąco! „To odepchnięcie to był instynkt pierwotny.”

Najbliższy rywal Mateusza Gamrota, Jeremy Stephens, w rozmowie z MMA Junkie wypowiedział się na temat swojej niedoszłej walki z Drakkarem Klose. Amerykanin uważa, że… wygrał ją!

Gamrot z pewnością przeanalizował już zachowanie swojego rywala i możemy spodziewać się jednego – jeśli Stephens sprowokuje Polaka na ważeniu to może być gorąco!

Anulacja w najgorszym momencie

Kwiecień 16 kwietnia 2021 roku, Las Vegas w stanie Nevada. Na ostatnim spotkaniu twarzą w twarz przed UFC on ESPN 22 Jeremy Stephens staje twarzą w twarz z jutrzejszym rywalem, Drakkarem Klose... I prawie wypycha go ze sceny!

Następnego dnia jednak do starcia nie dochodzi. Klose zostaje wycofany z powodu wstrząśnienia mózgu i problemów z szyją.

– To było doświadczenie, nic więcej. Dostałem parę dolców za samo zmieszczenie się w limicie wagowym. Ja byłem gotowy, on nie, tyle w temacie. W sumie nie wiedziałem, że odepchnąłem go tak mocno. On zrobił z tego widowiska… Z tego co wiem, UFC stało po mojej stronie.

– Straciłem okazję na występ w oktagonie. Nie mam problemu ze swoim zachowaniem. Patrzę na to w prosty sposób – jestem fighterem i w chwilach jak ta zachowuję się jak człowiek pierwotny.

Kto kogo zaczepił i kto „wyszedł zwycięsko”

Jeremy Stephens zwrócił uwagę na to, że to Drakkar Klose zaczął spięcie, bo zbytnio się zbliżył:

Sprawdź!  Niezwyciężona - film o Joannie Jędrzejczyk. Premiera już w czerwcu

– Podchodząc tak blisko, z rękoma za plecami, pchając nos prosto w moją twarz – popełniasz pierwsze wykroczenie. Ja go nie zaczepiłem. Na kilka dni przed galą widzieliśmy się w centrum treningowym. Cały jego team, nawet dziewczyna czy tam narzeczona, byli do mnie pozytywnie nastawieni. On zachowywał się dziwnie. To odepchnięcie to był instynkt pierwotny, tyle.

– Czy chciałbym i jak potoczyłaby się ta walka? Cóż, tamtej soboty prawie doznał wstrząśnienia mózgu… Wygrałem tę walkę. Pojawiłem się na ważeniu, dzień później też byłem gotowy. Potem płakał „oooo, chciałem wyjść, chciałem walczyć”. Stary, jak chciałeś walczyć, to było walczyć. Ja do siebie nie mam pretensji.

„Gamer” będzie gotowy na odepchnięcie?

Mateusz Gamrot w jednym z Q&A, które przeprowadził na swoim Instagramie odpowiedział na pytania fanów. Jeden z kibiców zapytał – „Jak nastrój przed face to face? Gotowy, że przeciwnik może odepchnąć?

Urodzony w Bielsku-Białej Gamrot krótko odpowiedział – „Gotowy na wszystko ze strony przeciwnika”

Mateusz Gamrot faworytem bukmacherów w starciu z Jeremym Stephensem

Mateusz Gamrot przyzwyczaił nas do bycia zdecydowanym faworytem w swoich walkach. Na wygraną naszego rodaka kurs wynosi 1.37 a na zwycięstwo Amerykanina 3.10

Sprawdź!  Powrót Jona Jonesa dopiero w przyszłym roku? Amerykanin odpowiada na pytania fanów

Kursy:
Wygrana: Mateusz Gamrot: 1.37
Wygrana: Jeremy Stephens 3.10

Darmowy zakład na walkę Mateusza Gamrota z Jeremym Stephensem

Razem z naszym partnerem – legalnym polskim bukmacherem STS przygotowaliśmy promocję dla fanów sportów walki. Na galę UFC Vegas 31 możesz odebrać darmowy zakład za 29 zł!

Co należy zrobić, aby zgarnąć „free bet” od STS? Wystarczy otworzyć konto – tutaj – z kodem „FANSPORTU„. Oprócz tego na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany – otrzymasz zwrot na konto główne!

Źródło: MMA Junkie

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *