FAME MMA

Upadek zawodników FAME! Od mistrzowskich pasów do udziału w AlkoMaster! Boxdel komentuje

Powraca AlkoMaster, czyli projekt, który pierwszą edycją wywołał spore kontrowersje. W starciu wieczoru zmierzą się ze sobą dwaj byli mistrzowie FAME MMA. Nie będzie to jednak pojedynek w klatce.

AlkoMaster to wydarzenie, które nie bez powodu jest mocno krytykowane i negatywnie odbierane przez Internautów. Cały projekt polega na tym, że na żywo przed kamerami celebryci spożywają duże ilości alkoholu, po czym wykonują różne zadania.

Podczas pierwszej edycji dochodziło do awantur, pijani uczestnicy wymiotowali na wizji, a jedna osoba trafiła nawet do szpitala. To jednak nie koniec kontrowersji, gdyż osoby, które brały udział w AlkoMaster, miały zostać oszukane i nie dostały pieniędzy, podobnie jak firmy, które zajmowały się organizacją wydarzenia.

Byli mistrzowie federacji FAME w kontrowersyjnym starciu

Ostatecznie jednak AlkoMaster powraca i tym razem w main evencie zmierzą się ze sobą byli mistrzowie FAME – Adrian Polański i Dawid Malczyński. W ostatnim czasie przede wszystkim działalność „Polaka” sprawiła, że bardzo dużo stracił w oczach kibiców.

Niedawno przed kamerami podczas konferencji pomówił podwójnego championa FAME „Wiewióra”, za co został ukarany przez federację grzywną i musiał przekazać 20 tysięcy złotych na organizację pożytku publicznego. Dodatkowo zmierzył się z ogromną falą krytyki, gdyż Internautom mocno nie spodobało się jego zachowanie.

Sprawdź!  Pasternak zaskakująco o freakach: "Czym się różni freak od zawodowca? Są takimi samymi..."

Teraz sytuacja się powtórzyła. Ogłoszenie main eventu AlkoMaster spotkało się z mocnymi słowami, a przede wszystkim komentarzami, w którym „Polak” i Malczyński są nazywani upadłymi freak fighterami:

– Upadłe gwiazdy.

– Upadki polskich gwiazd.

– Kiedyś bili się o pas FAME MMA, teraz biją się w pojedynku na shoty w AlkoMaster.

„Boxdel” zabrał głos w sprawie Adriana Polańskiego

Ktoś postanowił zwrócić się również do federacji, dla którego walczy „Polak”FAME MMA możecie się ustosunkować? Dwóch waszych byłych mistrzów w czymś takim? Jakiś komentarz?

Głos w tej sprawie zabrał „Boxdel”, który skomentował wszystko podczas live’a na kanale Aferki. Przyznał, że mimo wszystko chciałby zorganizować kolejny pojedynek z udziałem Polańskiego:

– To jest dla mnie ciężkie, widzieć tam Adriana. Co by nie było, to nie bierze udziału w zwykłej batalii, tylko main evencie. Adrian mega źle się pokierował. (…) Ja jestem fanem walki Adrian Polak vs Szymool. Chciałbym zorganizować taką bitkę. To jest jedna z tych walk, którą by widzowie… No nie chcielibyście? Jedna z lepszych walk, jakie można teraz zorganizować.

Po tych słowach włodarz FAME zapytał widzów, czy chcieliby obejrzeć wspomniane starcie i aż 70 procent zagłosowało przeciwko takiej walce. Nie chodzi jednak o sam pojedynek, a konkretnie postać „Polaka”, gdyż wydaje się, że nie ma ciekawszego rywala, z którym można by go zestawić – To jest mocne. Rozje**liście mi głowę – tak skomentował wynik ankiety „Boxdel”.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.