UFC

(VIDEO) Khabib Nurmagomedov zaatakowany przez byłego zawodnika UFC!

Okazuje się, że komentarz Khabiba Nurmagomedova na temat ring girls nie każdemu przypadku do gustu. Co więcej, Dagestański Orzeł został przez to zaatakowany!

Niedawno Khabib Nurmagomedov krytycznie wypowiedział się na temat ring girls, a zatem kobiet, które możemy zobaczyć pomiędzy rundami w walkach MMA.

Nie chcę nikogo obrazić, ale ring girls to najbardziej zbędne osoby w MMA. Jaką one pełnią w ogóle funkcję? Na ekranie masz przecież napisane, że jest druga runda, więc po co tam chodzą? Tyle.

Wielu fanów potraktowało te słowa bardzo krytycznie. Najprościej rzecz ujmując, podejście Nurmagomedova zostało uznane za zacofane myślenie. Kilka dni po wywiadzie Khabib zapytał fanów, czy są nim zmęczeni

W międzyczasie pojawiło się wideo, na którym widać ewidentne utykanie byłego mistrza UFC w wadze lekkiej. Pojawia się też niezidentyfikowany mężczyzna, który próbuje go zaatakować.

Źródło: dagestancy

Naturalnym pytaniem, które pojawia się w głowie, brzmi dlaczego Khabib utykał? Odpowiedź na nie znalazł Brent Welwany, który skontaktował się z menedżerem fightera, Alim Abdelazizem. Potwierdził on, że kontuzja jest efektem ataku ze strony Eliasa Theodorou, byłego zawodnika UFC i rong boya Invicty!

Sprawdź!  Dana White: Teraz wróci do kategorii średniej i tam zrobi swoje

Źródło: mmafpress, Brent Welwany

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *