UFC

Conor McGregor ogłasza powrót! Wiemy, kiedy najwcześniej zawalczy Irlandczyk!

Największa gwiazda światowego MMA, Conor McGregor, zdradził na Twitterze kiedy powróci do grona zawodników testowanych przez USADA. To oczywiście oznacza, że powrót Irlandczyka jest już bliżej, niż dalej!

To już ponad 16 miesięcy od ostatniego występu Conora McGregora, który zakończył się przez drastyczne złamanie nogi w oktagonie. Irlandczyk tym samym przegrał trylogię z Dustinem Poirierem, który prowadzi w ich rywalizacji 2-1. „The Diamond” znokautował „Notoriousa” w styczniu ubiegłego roku, co było pierwszą taką porażką megagwiazdy MMA.

Od tamtej pory sporo mówiło się o tym, czy zobaczymy jeszcze walczącego McGregora. Sam zainteresowany raz po raz zaczepiał kolejnych zawodników w social mediach i sugerował powrót. Przed kilkoma tygodniami Dana White podał jednak do publicznej informacji, iż Irlandczyk wycofał się z grona zawodników testowanych przez USADA.

Nie przeszkodziło to chociażby Michaelowi Chandlerowi upomnieć się o pojedynek z „Notoriousem”. Wiadomym jednak jest, że od pierwszej wizyty agencji antydopingowej do wejścia Conora do oktagonu musi minąć 6 miesięcy.

McGregor tymczasem minionej nocy ogłosił na Twitterze, kiedy ponownie znajdzie się w gronie fighterów testowanych przez USADA.

Sprawdź!  (VIDEO) Charles Oliveira ostrzega dywizję i wyzywa... Conora McGregora! "Dalej będziesz uciekać?"

W lutym dołączę do testowanych zawodników. Zrobię dwa przez USADę i bookujemy walkę. – napisał Irlandczyk.

To oznacza, iż najwcześniej byłego podwójnego mistrza UFC w oktagonie zobaczymy w sierpniu. Nie wiadomo oczywiście w jakiej kategorii walczyć będzie McGregor. Trudno nie zauważyć przemiany, jaka zaszła w ciele Irlandczyka na przestrzeni ostatnich miesięcy. To oczywiście wywołało spekulacje, iż „Notorious” wspomaga się niedozwolonymi środkami, a stwierdzenie, iż będzie gotowy na testy dopiero za ponad 2 miesiące tylko wzmaga te domysły.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.