Clout MMA

Mocna szpilka ze strony Denisa Labrygi: „Mówiłem, że Dawid ma większe jaja niż syn”

Znamy kolejne zestawienie, do którego dojdzie podczas pierwszej edycji Clout MMA. Tym razem organizacja ogłosiła starcie Denisa Labrygi z Dawidem Załęckim.

Nowa federacja odsłania kolejne karty. Tak jak mogliśmy się spodziewać, pewne zestawienia zostaną przeniesione z High League do Clout MMA. Fani od początku liczyli na to, że w organizacji Lexy Chaplin i Sławomira Peszko zobaczymy właśnie Labrygę.

Labryga wbija szpilkę w Załęckiego

Przy okazji ostatniego wywiadu dla MMA.pl Denis został zapytany o nadchodzącą walkę, a także pojedynek nie z Dawidem, tylko jego synem. Wyjaśnił, że już wcześniej umawiał się z „Bad Boyem” na starcie, jednak ten finalnie decydował się na inne zestawienia.

Przez kontuzję przegrał z Arturem Szpilką i Pawłem Tyburski, a aktualnie powraca do zdrowia po rehabilitacji. Labryga liczy na to, że prędzej czy później dojdzie do pojedynku, bo będzie to głośne zestawienie.

Nie przepuścił jednak okazji, by wbić szpilkę w niedoszłego przeciwnika:

– Z Denisem wcześniej były ustalenia, że ma dojść do walki. Była przekładana, tutaj z Arturem Szpilką walką, z Pawłem Tyburskim. Mam nadzieję, że wyzdrowieje i dojdzie do pojedynku. Od początku mówiłem, że ma większe jaja niż syn, ze względu, że wychodzi cały czas do walki, nie kalkuluje, bierze, co mu dają i szacunek.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.