KSW

Mamed zareagował na mocną krytykę. Odpowiedział trenerowi Raubo!

Trener Zbigniew Raubo w mocnych słowach wypowiedział się na temat szans Mameda Khalidova w walce z Tomaszem Adamkiem. Były mistrz KSW odpowiedział szkoleniowcowi.

Pojedynek Tomasz Adamek kontra Mamed Khalidov będzie walką wieczoru wyjątkowej gali KSW Epic. Zawodnicy już 24 lutego w PreZero Arenie Gliwice zmierzą się w formule bokserskiej na dystansie sześciu 3-minutowych rund. Większość kibiców i ekspertów jako faworyta stawia „Górala”. Brutalnie szanse Mameda ocenił trener Zbigniew Raubo.

Adamek – Khalidov: Oglądaj PPV, odbierz kod!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. kodów PPV! Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Wojsław Rysiewski zdradza kulisy negocjacji rywali dla Mameda! "Nie chciał dla takiej walki przerywać emerytury" [VIDEO]

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Mamed Khalidov odpowiedział trenerowi Raubo

Jedną z osób, która uważa, że Adamek zdeklasuje Khalidova jest Zbigniew Raubo. Były pięściarz, a obecnie znany i uznany trener podkreśla, że „Góral” zjadł zęby na walkach bokserskich. Mamed zaś bez grapplingu i kopnięć „stracił rękę i nogę”. Słowa te byłemu mistrzowi KSW przytoczył w wywiadzie Andrzej Kostyra.

To jest ocena trenera, szanuję to. Okiem fachowca, który zna się na boksie, jestem ogórkiem – odpowiedział Khalidov. – Ale ja nie zamierzam być bokserem. Ja jestem zawodnikiem MMA i spróbować się w boksie z legendą. To próba swoich sił.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.