Clout MMA

Żona polityka PiS spoliczkowana! Laluna nie wytrzymała po jej słowach [WIDEO]

Zagotowało się wczoraj na konferencji prasowej Clout MMA 4! W pewnym momencie na scenie pojawiła się „Laluna”, która ponownie skonfrontowała się z Marianną Schreiber.

Samozwańcza „Królowa freak fightów” to postać często pojawiająca się w Internecie. We freak fightach „zasłynęła” próbą zbojkotowania gali Clout MMA 2, przede wszystkim z powodu debiutującej tam Małgorzaty Zwierzyńskiej, czyli popularnej „Gohy Magical”. Organizacja postanowiła wykorzystać, co podano im na tacy i Marianna oraz „Margaret” zmierzą się podczas Clout MMA 4.

Żona posła Prawa i Sprawiedliwości Łukasza Schreibera sama dołączyła kilka miesięcy później do organizacji Lexy Chaplin, gdzie pokonała „Najlepszą Polską Dziennikarkę”. W międzyczasie rozgorzał konflikt pomiędzy nią, a inną z zawodniczek – „Laluną”.


Walki Clout MMA 4 obstawicie wyłącznie u bukmachera Fortuna. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, czekają na was darmowe 30 zł za rejestrację i depozyt. Oprócz tego aż trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To oznacza, że w przypadku przegranej środki otrzymacie z powrotem na konto.

Odbierz darmowe 30 zł + 3 X zakład bez ryzyka do 100 zł!

TYPKURSYBUKMACHER
Marianna Schreiber1.16Fortuna
Małgorzata „Margaret” Zwierzyńska4.02Fortuna

Gwiazda znana z telewizyjnego programu Królowe Życia ma za sobą dwie freakowe walki, po których ma rekord 1-1. Bardzo chętnie zmierzyłaby się z Marianną Schreiber, którą na wczorajszej konferencji zaprosiła do face to face’a.

Sprawdź!  Murański porównał galę Clout MMA do swojej walki: "W przeciągu minuty działo się więcej, niż..."

Samozwańcza „Królowa” nie chciała jednak pojawić się na środku sceny. „Laluna” zbliżyła się do jej stanowiska i kontynuowała wywieranie presji. W pewnym momencie usłyszała od oponentki „Nie pluj na mnie, bo mnie jeszcze HIV-em zarazisz”. Tego Katarzyna Alexander nie zdzierżyła i uderzyła medialną rywalkę w twarz!

Zobacz wywiady po konferencji Clout MMA 4:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.