UFC

Chandler i Poirier znów na wojennej stopie? „A pamiętasz jak skopałem ci d…”

Czołowi zawodnicy kategorii lekkiej UFC Dustin Poirier i Michael Chandler nie zapałają do siebie sympatią. Amerykanie ponownie wdali się w wymianę słowną w mediach społecznościowych.

„Iron Mike” i „Diament” mierzyli się ze sobą podczas UFC 281 w Nowym Jorku. Walka miała miejsce w listopadzie 2022 roku i po emocjonującym starciu przez duszenie wygrał Dustin Poirier. Zawodnik ATT dwukrotnie po tym wchodził do oktagonu, gdzie przegrał z Justinem Gaethjem i ostatnio zwyciężył z Benoit Saint-Denisem.

Chandler tymczasem wciąż oczekuje na powrót Conora McGregora, z którym w ubiegłym roku wystąpił w roli trenerów w programie The Ultimate Fighter. Były mistrz Bellatora pozostaje bardzo aktywny w social mediach, gdzie nie omieszkał wbić szpilki w byłego rywala.

Chandler ponownie zaczepia Poiriera

„Żelazny” udostępnił jeden z postów branżowego portalu, który dotyczył wymiany zdań między zawodniczkami UFC, Raquel Pennington oraz Kaylą Harrison.

Czuję klasyczne „wolałbym sprzedawać pikantny sos”… – napisał Chandler nawiązując do jednej z wypowiedzi „Diamnetu”.

Poirier nie od razu zobaczył wpis Michaela na portalu X. Gdy jednak go ujrzał, postanowił przypomnieć, jak skończyła się ich konfrontacja w oktagonie.

Sprawdź!  [WIDEO] „Sugar show” na UFC 264! Sean O'Malley wyzywa każdego!

A pamiętasz, jak skopałem ci d…pę?

– Gość nie potrafi się powstrzymać. Spokojnie, miszczu, życie nie jest aż tak poważne. D…py nie skopałeś ty mnie… i o tym wiesz. Dałem się złapać, tak się dzieje w tej grze, o czym doskonale wiesz – podsumował słowa Dustina Michael Chandler sugerując, że wszystko miało być wyłącznie żartem, a zawodnik ATT nie ma dystansu.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.