UFC

Carlos Condit przed UFC 264: ” Wchodzę do oktagonu się ponapier***alać.”

Carlos Condit spotkał się z mediami przed UFC 264. W rozmowie z między innymi MMA Junkie przyznał, że był czas, gdy myślał o emeryturze. Teraz jednak czuje, że wrócił płomień.

Carlos Condit do UFC trafił po wchłonięciu WEC. Dla obu federacji łącznie walczy od 14 lat, ale ostatnimi laty miewał dołki. Zwyżkę formy zaliczył w 2020 roku pokonując Courta McGee, a następnie w styczniu bieżącego pokonał Matta Browna.

– Jestem tu, by wykonać swoją robotę i bardzo mnie to k***rwa cieszy. Dostałem szansę na pokerowe wejście „all in”. Wykładam całą kasę na stół, zwycięzca bierze wszystko.

– Bardzo chcę tu być. W ostatnich kilku latach byłem trochę poza walką, z wielu powodów. Ale teraz już jest to za mną.

Już w ten weekend na UFC 264 „The Natural Born Killer” zmierzy się z Maxem Griffinem w karcie wstępnej. Co ważne, jest to pierwsza gala w Las Vegas z fanami od początku pandemii. Carlos Condit uważa, że będzie to miało na niego dobry wpływ:

Sprawdź!  Mateusz Gamrot: "Świat nie zdaje sobie sprawy z tego, jak mocny jest mój parter. Nie wystrzelałem jeszcze całego arsenału"

– Jak wykonasz jakąś akcję, to tysiące ludzi ci kibicuje. Dostajesz najlepszy komentarz. Nie tylko odczuwasz przyjemność z uderzenia kogoś, lecz także natychmiast dostajesz radosny ryk ekscytacji tłumu. To zaje***iste.

W walce wieczoru UFC 264 dojdzie do starcia Dustin Poirier vs. Conor McGregor. Jest to naturalnie największa atrakcja wieczoru. Carlos Condit jednak ze względu na swój styl walki pozostaje jednym z najpopularniejszych zawodników w karcie. Teraz, gdy zdaje się, że najcięższe dni są za nim, nie chce wybiegać myślami w przód. Jedyne o czym myśli, to by w nocy z soboty na niedzielę pokazać coś wyjątkowego:

– Nie wiem co po sobocie, jak będzie wyglądała moja kariera, jak moje je***ane życie będzie wyglądało. Ale w sobotę wchodzę do oktagonu się ponapier***alać.

Źródło: MMA Junkie

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.