The War

Całkowita dominacja „Kristofa”! Brutalnie nokautuje potężnym kopnięciem na głowę!

The War 4 to nie tylko turniej czy starcia grupowe. Na karcie walk dzisiejszej gali znalazły się także superfighty, które zawsze dostarczają wielu emocji.

W przeciwieństwie do turnieju, w którym ośmiu zawodników walczy o nagrodę główną wysokości 50 tysięcy złotych, fighterzy toczący pojedynki dodatkowe, nie muszą się oszczędzać w klatce i od pierwszej sekundy mogą iść na prawdziwą wojnę.

Tym razem federacja Denisa Załęckiego zorganizowała trzy superfighty. Podczas dzisiejszej gali The War 4 ulubieniec kibiców Szymon „Sołi” Sołtys stanie przed wielkim wyzwaniem i zmierzy się z Michałem „Matrixem” Królikiem. Ponadto na karcie walk znalazły się takie zestawienia jak Szachta vs „Shargi” oraz „Kristof” vs „Miro”.

Podczas dzisiejszego wydarzenia zawodnicy nie bili się tak, jak poprzednio na gołe pięści. Tym razem federacja wprowadziła piąstkówki. Widowiskowość pojedynków pozostała ta sama, jednak ryzyko kontuzji znacznie się zmniejszyło.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

RELACJA

Runda 1

Miro agresywnie zaczął starcie, posyła mocne ciosy. Kristof dobrze broni się klinczem i zaraz posyła mocne ciosy i piekielne kopnięcia, po których Miro pada na matę! Miro ledwo oddycha, ale Kristof dalej mocno kopie, aż rywal ponownie pada na deski. Mariańczyk bawi się i kapitalnie atakuje oponenta.

Sprawdź!  Nagranie z legalnej ustawki 5vs5! Niepotrzebne dobijanie przeciwnika po nokaucie i spóźniona reakcja sędziego (VIDEO)

Runda 2 Miro próbuje atakować sierpami, ale szybko Krostf Mariańczyk atakuje prawym, wysokim kopnięciem i kończy walkę!

Oficjalny wynik: Kristof wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.