MMAUFC

Francis Ngannou wyraźnym faworytem bukmacherów w potencjalnym rewanżu z Derrickiem Lewisem

W pierwszym pojedynku górą był Derrick Lewis. Tym razem jednak, bukmacherzy nie mają wątpliwości i w roli zdecydowanego faworyta stawiają aktualnego mistrza UFC – Francisa Ngannou. Nie wiadomo jednak czy do takiego starcia dojdzie, jednak jeśli tak by się stało to zawodnik z Kamerunu zdaniem ekspertów ma więcej szans na zwycięstwo.

Spekulacje odnośnie potencjalnego zestawienia aktualnie panującego w kategorii królewskiej UFC Francisa Ngannou z Derrickiem Lewisem wyszły na światło dziennie kilka dni temu. O ile nikt nie miał wątpliwości, że Bestia jest blisko pojedynku o mistrzowski pas, o tyle niewykonalnym wydawało się to w momencie, kiedy UFC prowadziło rozmowy z Jonem Jonesem na temat starcia z Ngannou.

— Wszystkie gale UFC obstawisz tutaj – otwórz konto

Jak zwykle, na przeszkodzie stanęły pieniądze. Jones powiedział, że kwota rzędu 8-10 milionów dolarów jest nie do przyjęcia, a UFC twardo stało przy swoim i nie chciało zaproponować więcej byłemu mistrzowi kategorii półciężkiej. Derrick Lewis wyraził się jasno – on walkę z Ngannou stoczy za 8 milionów i jak się okazało – takie też były plany organizacji, która chciała zestawić ten rewanż w czerwcu. Ten termin jednak nie został zaakceptowany przez nowego mistrza.

Ngannou spotkał się z Lewisem w klatce na UFC 226. Gala miała miejsce 8 lipca 2018 roku i wtedy górą okazał się Lewis, który jednogłośnie był lepszy na kartach punktowych sędziów. Lewis nie był jednak zadowolony ze swojego występu i powiedział, że nie do końca uznaje tę wygraną, zaś dla Ngannou był to moment zwrotny w karierze. Po tej porażce, Predator wygrał wszystkie swoje pojedynki – odbierając ostatecznie pas Stipe Miocicowi.

Sprawdź!  Tyson Fury nazywa walkę z Ngannou "łatwą robotą", mistrz kategorii ciężkiej UFC odpowiada.

Polscy bukmacherzy nie wystawili jeszcze kursów na taki pojedynek, jednak eksperci ze Stanów nie mają wątpliwości. Stawiając na Ngannou, za każdego dolara można zarobić niespełna 30 centów, zaś stawiając na Lewisa – każdy dolar przeliczany jest po kursie około 2,75.

Wszystkie gale UFC możesz obstawić tutaj – tutajRejestracja zajmuje 30 sekund, a na start otrzymasz FREE BET w wysokości 29 zł i ZAKŁAD BEZ RYZYKA do 200 zł.

Otwórz konto – odbierz bonus

Źródło: MMAFighting

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *