PRIME SHOW MMA

Były mistrz UFC publikuje nagranie z Adamem Soroko! Reaguje na brutalny faul Polaka! [WIDEO]

Nagrania z polskiego podwórka często docierają i robią furorę za Oceanem. Rzadko kiedy zdarza się jednak, by komentował je czołowy fighter i były mistrz UFC!

Walki Prime Show MMA 6 obstawisz wyłącznie Fortunie!

Na wideo z polskich gal MMA często można trafić w najmniej oczekiwanym momencie. Jak mówił sam Amadeusz „Ferrari” rozmawiając z Amerykanami często kojarzyli jego słynne kopnięcie na Adrianie „Polaku”, nie wiedząc, że to on jest jego autorem. Nie można też nie wspomnieć o KO Alana Kwiecińskiego na „Wiewiórze”, które trafiło też na social media ESPN.

Do tego grona dołączył też Adam Soroko, który już za niespełna miesiąc stoczy walkę na Prime Show MMA 6. Występujący obecnie we freakowej federacji wojownik przedstawił się szerszej publiczności na The War, gdzie na 3. edycji doszedł do finału 8-osobowego turnieju. Szkopuł w tym, że nie powinien trafić nawet do półfinału. Wszystko w związku z nielegalnym kopnięciem, które wyprowadził na siedzącego na macie Bartosza Szachtę. Torunianin oficjalnie zwyciężył przez dyskwalifikację, ale nie był zdolny do kontynuowania zawodów.

Sprawdź!  Co z pojedynkiem Wielki Bu vs Omielańczuk? "Daniel napisał mi prywatnie, że…" [WIDEO]

Nagranie z kopnięcia Adama Soroko wykorzystał jeden z użytkowników Twittera, który ironicznie zapytał o opinię Aljamaina Sterlinga. Jamajczyk jest pierwszym w historii UFC mistrzem, który pas zdobył przez dyskwalifikację po kolanie Petra Yana. „Funk Master” komentując sytuację z The War nawiązał do słów, którymi wiele określało jego zachowanie z UFC 259.

Jaaacie, było to legalne, Aljamain Sterling? – zapytał fan.
Gdzie tam, gość oczywiście „przyaktorzył”.

Obstaw walkę Soroko vs Tarzan na Prime Show MMA 6!

Wszystkie pojedynki Prime Show MMA 6 można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

Sprawdź!  Znamy walkę wieczoru Prime Show MMA 6! Paweł Tyburski zmierzy się z "Don Kasjo"!

Odbierz bonus i obstaw kupony bez ryzyka!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.