FAME MMA

(VIDEO) Tańcula przeprasza za wypowiedź o dopingu: „To były emocje. Znam wielu sportowców, którzy nie biją i mogli poczuć się urażeni”

Arkadiusz Tańcula odniósł się do słów o dopingu, które wypowiedział w wywiadzie dla naszego portalu fansportu.pl. Zawodnik Fame MMA przeprosił sportowców, którzy mogli poczuć się urażeni.

W niedzielę odbyła się pierwsza konferencja przed galą Fame MMA 11. Do klatki powróci Arkadiusz Tańcula, który po ostatnim pojedynku miał sporo problemów ze zdrowiem i wylądował w szpitalu. Na gali Fame MMA 10 zmierzył się z Mateuszem Murańskim, którego pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Kilka dni po walce Tańcula trafił na SOR. Jak się okazało, zawodnikowi od tygodnia nie pracowały nerki. W szpitalu spędził aż 11 dni. Jak zapewnił jednak na konferencji, wszystko już wróciło do normy.

Po konferencji w wywiadzie Arkadiusz Tańcula w emocjach stwierdził, że wszyscy zawodnicy w polskim MMA korzystają z dopingu w postaci Testosteronu:

Do tego wszystkiego podchodzę mądrzej. Mniej trenuję, lepsza dieta, wywaliłem wszystkie substancje. Bo wszyscy mi tam piszą sterydy, sterydy, sterydy, a kto kurwa w Polsce nie bierze sterydów ze sportowców? Wy myślicie, że żyjecie w takim świecie. Każdy bije teścia, każdy zawodnik MMA, przynajmniej w Polsce, który walczy, na każdej federacji się tutaj bije. Znam ich wszystkich osobiście i każdy bije. A tak się do mnie przyczepili.

Na social mediach zawodnika Fame MMA pojawił się komentarz do tej wypowiedzi. Tańcula przeprosił zawodników, którzy mogli poczuć się urażeni, gdyż oczywiście nie wszyscy fighterzy korzystają z dopingu:

Sprawdź!  (VIDEO) Tak Piotr Szeliga znokautował swojego rywala! "Wujaszek Fericze" trafił do szpitala i dostał szokujące wiadomości od kibiców : "Wyzywano mnie od kur*w, szmat, napluto mi w ryj!"

Oczywiście jest to nie prawdą, bo znam wielu sportowców, którzy nie biją i ci właśnie mogli poczuć się urażeni moją wypowiedzią. Za co serdecznie was chciałem przeprosić, to były emocje, to był 15 wywiad, który dawałem i po prostu strzelił mnie szlag – powiedział Tańcula. Cała wypowiedź zawodnika znajdziesz poniżej.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.