FAME MMA

Denis odpalił się na Szeligę. Chce walki z dwoma rywalami! „Chyba jakoś spokrewniony z tym Marconiem”

Denis Załęcki nie ma najlepszych relacji z Piotrem Szeligą. O ile „Gleba” rozmówił się z „Szelim” w sprawie zajścia na trybunach, o tyle „Bad Boy” zapytany o freak fightera nie gryzł się w język.

W ubiegłym roku doszło do medialnego konfliktu pomiędzy „Szelim” i „Glebą”, co zakończyło się awanturą na trybunach podczas jednej z gal Fame MMA. Szeliga oberwał wówczas z liścia od Tołkaczewskiego, „Remiego” i Denisa Załęckiego.

„Gleba” niejednokrotnie mówił już, że konflikt został zażegnany, a jego relacje z Piotrem należą do poprawnych. Tego jednak powiedzieć nie można o Denisie Załęckim.

Toruński „Bad Boy” został zapytany we wczorajszej sesji Q&A dla fanów właśnie o „Szeliego”. Freak fighter organizacji Clout MMA nie bał się w ostrych słowach wypowiedzieć o obecnym zawodniku Mirosława Oknińskiego. Denis dodał też, że jest chętny stoczyć na jednej gali walki zarówno z Szeligą, jak i Natatem Marconiem. Biorąc jednal pod uwagę konflikt tej dwójki, na takie zestawienie raczej nie ma co liczyć.

– Na nas? Pytasz chyba o sytuację z „Glebą”? Szeliga chciał iść na obdukcję, ale ostatecznie się z tego wycofał. Jednak wiele razy i wielu osobom mówił rzeczy, za które powinien dostać w pysk. Zero zasad moralnych! Do tego zwykły obsraniec, który tylko dużo gada, a jak przychodzi co do czego, to chowa łeb piach! Chyba jakoś spokrewniony z tym Marconiem.

Oboje prowokują, żeby zdobyć trochę rozgłosu, a tak to straszą organami ścigania. Bić się nie chcą i z walk się wycofują. Mógłbym ich w sumie roz** na jednej gali, jednego po drugim. Marcoń na liścia, a Szeliga na dwa.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.