FAME MMAFEN

Boxdel ostro o Pawle Joźwiaku – „Podpadł mi ku**a z dziesięć razy”

Paweł Jóźwiak przez lata swojej działalności na rynku sportów walki był skonfliktowany z wieloma osoba i zwykle bardzo głośno odbija się to w mediach. Jakiś czas popadł on w konflikt z federacją FAME MMA. Początkowo kością niezgody była walka Mateusza Murańskiego dla Fight Exclusive Night, która według Krzysztofa Rozpary była niezgodna z obowiązującym go kontraktem. Dodatkowo organizacja wstąpiła na drogę prawną, pozywając Mateusza z powodu naruszenia tej umowy.

„Tak, Mateusz miał z nami kontrakt na jedną walkę. Nie zmienia to faktu, że w tym kontrakcie określony jest okres dokładnie 6-miesięcy, w którym Mateusz zobowiązał się do niebrania udziału w walkach dla innych federacji oraz zobowiązał się do niepromowania innych federacji. I ten zakaz przez Mateusza został złamany. Prezes Jóźwiak, w którymś z wywiadów powoływał się na to, że ten zakaz nie ma mocy ze względu na jakieś wyszukane… nazwijmy to kruczki prawne. Prezes Jóźwiak nie ma racji, w tym względzie ten zakaz jest jak najbardziej obowiązujący, a te wywody prawne kompletnie nie mają tutaj zastosowania” – wyjaśnił jeden z szefów FAME MMA Krzysztof Rozpara.

Sprawdź!  Paul Daley wolnym zawodnikiem. Anglik zainteresowany występami w KSW

Prezes FEN Paweł Jóźwiak, rozmawiając z MMA-bądź na bieżąco, wyjaśnił, jakie aktualnie są stosunku między nim a poznańską organizacją:

„W skrócie jest kosa i tyle. Nie chcę się rozwodzić. Między nami zaszły pewne sprawy za daleko. Nie chcę pewnych rzeczy na forum wywlekać. Nie przepadam za tą organizacją, nie ma zgody i nie będzie!” – powiedział w wywiadzie dla MMA-bądź na bieżąco Paweł Jóźwiak.

Paweł Jóźwiak od lat jest związany z mieszanymi sportami walki. Jest on prezesem Fight Exclusive Night i główną twarzą tej organizacji. Jest on znany z wielu kontrowersyjnych wypowiedzi. Niedawno FEN dosyć mocno wszedł w świat freaków. Jednak Jóźwiak zapowiedział powstanie nowej organizacji freakowej niezależnej od FEN.

„Czuję, że to jest to mocno toksyczny koleś” – Boxdel krytykuje Pawła Jóźwiaka

Przy okazji konferencji prasowej przed Fame MMA 11 wywiadu portalowi famenews.pl udzielił jeden z szefów FAME MMA Michał Baron. Boxdel powiedział wprost, że nie lubi Pawła Jóźwiaka i zarzucił mu hipokryzję oraz to, że jest fałszywy.

„Nie żywię tutaj żadnych złych emocji w stronę Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego, bo nigdy w sumie nie żywiłem do nich urazy. Jedynie to co mówił Pan Martin mogło mi się wydawać trochę dziwne, ale oni w porównaniu do Pawła Jóźwiaka to są zajebiści ludzie. W ogóle nie lubię tego gościa. Podpadł mi ku**a z dziesięć razy swoim zachowaniem i swoimi ruchami w sieci. Czuję, że to jest to mocno toksyczny koleś. Ja też byłem hipokrytą, ale już teraz staram się nim nie być, ale Paweł Jóźwiak i jego hipokryzja, to  zaryzykował bym stwierdzenie, że nie mam do niego podbicia jeżeli chodzi o moją hipokryzje. Każdy jest trochę hipokrytą, ale Jóźwiak… Uważam też, że jest on mocno fałszywy w tym co robi i nie boję się tego powiedzieć na wywiadzie. Nie lubię go i kolegami raczej nigdy nie będziemy.” – powiedział dla Famenews Michał Baron

Sprawdź!  (VIDEO) Amadeusz zdenerwowany po obejrzeniu walki: "Ja z nim nie wygram na punkty. To jest z góry ustalone"

„Boxdel” jest niezwykle popularnym Youtuberem, który aktywnie działa w tej branży. Jego kanał posiada ponad półtora milionów subskrypcji.Jest on jedną z głównych twarzy organizacji FAME MMA. Ma on za sobą również dwie walki w swojej organizacji. Podczas swojego debiutu na Fame MMA 1 pokonał przez TKO Jakuba „Guzika” Szymańskiego. Rok później na gali z numerem 4 musiał uznać wyższość Jakuba Flasa z którym przegrał przez techniczny nokaut . Już w październiku na FAME MMA 11 zmierzy się z Maksymem „Maksymalnie” Ziółkowskim.

źródło: Famenews/Youtube

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.