Clout MMA

Borek komentuje błyskawiczną porażkę Najmana: „Zaskoczyło mnie jednak to, że…”

Mateusz Borek skomentował ostatnią walkę z udziałem Marcina Najmana. Zawodnik Clout MMA odpowiedział dziennikarzowi.

W minioną sobotę odbyła się pierwsza gala nowej federacji, w main evencie której „El Testosteron” zmierzył się z Andrzejem Fonfarą. Freak fighter przywitał w klatce byłego pięściarza, dla którego był to debiut w formule MMA.

Starcie trwało zaledwie 16 sekund, ale w tym czasie Najman zdążył trafić dwa obszerne cepy. Nie miały one jednak żadnego wpływu na przebieg pojedynku, gdyż nie zrobimy większego wrażenia na Fonfarze, który chwilę później rozbił swojego rywala.

Mateusz Borek komentuje porażkę Najmana

Po gali Najman zamieścił serię wpisów w social mediach, w których próbuje odciągnąć uwagę od samej porażki, skupiając ją na trafionych uderzeniach. Głos w tej sprawie zabrał m.in. Mateusz Borek, który przyznał, że rzeczywiście celne ciosy były dla niego niespodzianką:

Chociaż muszę powiedzieć, że Andrzej przyjął dwa ciosy. To mnie jednak mocno zaskoczyło, że „El Testosteron” dwa razy w tym pojedynku trafił – Stwierdził w Kanale Sportowym.

Sprawdź!  Narożnik chciał, żeby zdyskwalifikowano Denisa!? Trener miał obawiać się o zdrowie swojego zawodnika! 

Najman szybko zareagował na jego słowa i na swoim Twitterze napisał – Ten przynajmniej potrafił to powiedzieć. Trochę Wielki Bór mnie zaskoczył, bo zauważył to co niewygodne – oraz opublikował fragment 16-sekundowej walki, na którym zaprezentował swoje dwa uderzenia.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.