High League

Bomba zbiera na wypiskę! Zza krat zwrócił się do kibiców: „Wyjdę, będę wiedział, kto jest kim”

Przebywający obecnie w więzieniu „Scarface” przesłał kolejną wiadomość. Tym razem freak fighter skierował do swoich fanów prośbę o środki finansowe.

Dość niespodziewanie w ubiegłym miesiącu, 9 lutego, Internet obiegła informacja o tym, że 35-latek był poszukiwany w związku z wyrokiem za oszustwa. W ręce policji wpadł na jednej z ulic Gdańska, funkcjonariusze zatrzymali Pawła, po czym przetransportowali go do zakładu karnego, gdzie rozpoczął odbywanie 2-letniego wyroku.

Bomba zbiera na wypiskę!

Freak fighter regularnie przesyła wiadomości, w których informował między innymi o tym, że został skazany bez dowodów, a niedługo do sieci mają trafić materiały potwierdzające niewinność. „Scarface” poinformował też, iż zaczął pisać książkę, która ma być „bestsellerem” oraz, że trafił do oddziału zamkniętego, choć powinien wylądować w półotwartym.

Wczoraj na social mediach Pawła pojawił się kolejny list. Freak fighter prosi w nim kibiców o przesyłanie pieniędzy i zaznaczył, że cały czas pomaga współosadzonym, „dobrym ludziom”.

Kochani, możecie też wpłacić jakiś grosik na wypiskę, cały czas pomagam tu dobrym ludziom, bo i tacy tu są, a jak patrzę na ich los, to aż tatuaże mi się rozmazały. Każda wpłata będzie istotna, no i będę wiedział, kto wpłaca, bo mam do tego wgląd poprzez Wychowawcę. To nie jest tajemnica. Wyjdę będę wiedział, kto jest kim – napisał „Scarface”, dodając też dane, jakie należy wpisać przy dokonaniu wpłaty.

Sprawdź!  (VIDEO) Usunięty fragment vloga High League! Marcin Dubiel obraża dziennikarza! "Hieną jesteś, k***wa..."

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.