MMA

Marcin Bandel powraca! Polak wystąpi na lipcowej gali EMC 7

Marcin Bandel od dwóch lat nie był widziany w klatce. Wielu fanów wyczekuje powrotu tego utalentowanego zawodnika. Jego kolejna walka odbędzie się już w przyszłym tygodniu, a dokładniej 3 lipca na gali EMC 7 w Dusseldorfie.

Marcin „Bomba” Bandel w przeszłości walczył dla takich organizacji jak FA, GMC, FEN czy ACA. W latach 2014-2015 występował dla Ultimate Fighting Championship, gdzie stoczył dwa przegrane pojedynki. W swoim ostatnim boju podczas gali ACA 96 został pokonany przez Arseniy’a Sultanowa. Jest on znany ze swoich wysokich umiejętności parterowych o czym może świadczyć fakt, że aż 16 razy wygrywał przez poddania.

Francuz David Karp rywalem Marcina Bandla na EMC 7

Polak na swoim facebooku poinformował, że jego rywalem na gali EMC 7 będzie David Karp. Oczywiście to nazwisko większości fanów nie mówi absolutnie nic. Francuz legitymizuje się rekordem 5-3. W ostatnim czasie miesza on wygrane z porażkami. W jego rekordzie trudno doszukać się zwycięstw nad choćby solidnymi zawodnikami. W swoim ostatnim boju na FFA Challenge 1 poddał Younesa Najida.

„Nareszcie. 03.07 Dusseldorf na gali ELITE MMA Championship kolejny raz wejdę do oktagonu. Dam z siebie wszystko żeby wygrać.”– napisał na Facebooku Marcin Bandel.

Sprawdź!  17.000 biletów na UFC 262 zostało wyprzedane w kilka minut

Gala EMC 7 odbędzie się 3 lipca w Dusseldorfie.

źródło: Facebook

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.