Clout MMA

Bomba przeszedł operację! Zapowiada kolejne walki: „Zrobimy to, jak skończę leczenie”

Zawodnik Clout MMA Paweł Bomba przeszedł operację i zapowiedział powrót do klatki. Zdradził, z kim planuje się zmierzyć.

O freak fighterze było bardzo głośno w ostatnich tygodniach. Przyciągnął duże zainteresowanie kibiców przed pierwszą edycją Clout MMA, jednak sam nie stoczył pojedynku. Miał walczyć z Dominikiem Pudzianowskim, ale sąd odwołał jego przerwę w odbywaniu wyroku i wydał za nim list gończy.

„Scarface” opuścił kraj i pojawił się m.in. w Bratysławie na turnieju pokerowym pomiędzy „Ferrarim” i „Don Kasjo”, a następnie wyleciał do Dubaju. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich poddał się operacji, gdyż właśnie ze względu na problemy ze zdrowiem otrzymał przerwę w karze pozbawienia wolności.

Na swoich social mediach freak fighter przekazał:

– Sieeemanko!!! Ja już po pierwszym z trzech zabiegów, żeby nie pisać operacji, ale w pełnej narkozie to raczej operacja, zresztą kij w semantykę. Ważne, żeby wszystko było dobrze. Unikałem szpitali od dziecka przez nieciekawe doświadczenia, ale tutaj było naprawdę dobrze. Lekarze i personel medyczny na najwyższym poziomie!

– Co prawda kosztowało mnie to parę stylówek, łańcuch i sikor @amadeusznolove No ale zdrowie ma się jedno, a forsę zarobić można zawsze. No i rekonwalescencja w takim miejscu bardziej przyjemna niż w naszym deszczowym ciemnogrodzie! Przede mną jeszcze dwa zbiegi czy tam operacje i będę mógł znowu tańczyć na weselach. Trzymajcie kciuki, żeby nie było żadnych powikłań!

W komentarzu jeden z Internautów zapytał, czy to prawda, że była oferta walki z Marcinem Najmanem i Normanem Parke. W odpowiedzi „Scarface” potwierdził doniesienia i dodał, że jest zainteresowany takimi starciami – Tak, zrobimy to, jak skończę leczenie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.