High League

Błachowicz o atakach Denisa przed walką z Alanem! „To nie jest sportowe zachowanie. Ja bym…”

Jan Błachowicz skomentował kontrowersyjne zachowanie Denisa Załęckiego, który w ostatnim pojedynku zmierzył się z Alanem Kwiecińskim.

Do walki doszło w krakowskiej Tauron Arenie na gali High League 2 i po trzyrundowej dominacji starcie zwyciężył Denis Załęcki. Pojedynek cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze względu na złą krew i konflikt pomiędzy zawodnikami.

Podczas konferencji poprzedzających galę było naprawdę gorąco. Denis nie był w stanie opanować emocji i uderzył swojego przeciwnika najpierw z liścia, a następnie z pięści. Kolejny cios wyprowadził podczas face-to-face dzień przed walką.

Kiedy zawodnicy po oficjalnym ważeniu stanęli twarzą w twarz, „Bad Boy” uderzył Alana tym razem łokciem, a na scenie doszło do wielkiej awantury. Zachowanie Denis nie spodobało się nie tylko kibicom, ale także wielu innym zawodnikom, którzy nie szczędzili ostrych słów fighterowi.

O całą sytuację został zapytany Jan Błachowicz, który rozmawiał z myMMApl. Były mistrz UFC tak skomentował postawę Załęckiego:

– Nie widziałem High League, nie było mnie wtedy w domu, więc nie miałem możliwości. Dla mnie to jest typowo… No nie jest to sportowe zachowanie, z tego, co widziałem. Nie wiem, jak historia cała wygląda między nimi, no ale takie zachowanie wiesz… Ja bym to inaczej rozwiązał. Ale to, że oni się tam promują we własny sposób, mają swój sposób na życie, co mi do tego?

Na temat Denisa w ostrych słowach wypowiedział się także m.in. zawodnik GROMDY Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, który ataki na Alana Kwiecińskiego nazwał „frajerstwem”.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis typuje walkę "Kamiszki" z Brodnicką: "Jestem ze Szpilką w kontakcie, także myślę, że..."

Pierwszy mistrz GROMDY udzielił obszernego wywiadu portalowi fansportu.pl, w którym odnosi się zarówno do umiejętności Denisa, jaki i jego zachowania. Zdradził również, czy wyszedłby do walki z „Bad Boyem”.

Poniżej znajdziesz wywiad oraz Q&A, w którym Kubiszyn odpowiada na pytania kibiców:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.