Clout MMA

Wymowny wpis Clout MMA po walce Denisa z Pasternakiem! „Koniecznością jest…” [VIDEO]

Clout MMA opublikowało w social mediach wpis ze skrótem walki Denisa Załęckiego z Michałem Pasternakiem. Organizacja dodała też wymowny podpis zwiastujący, iż możemy zobaczyć drugą część tej historii!

Popularny „Wampir” na ostatnią chwilę przyjął walkę z toruńskim „Bad Boyem” zastępując na Clout MMA 5 Amadeusza „Ferrariego”. Zgodnie z przewidywaniami Michał Pasternak odniósł wygraną nad Denisem, choć nie było to jednostronne widowisko.

Załęcki pokazał się z naprawdę dobrej strony i stawiał opór „Wampirowi”. Zdaniem niektórych kibiców wygrywał nawet pojedynek, który zakończył się decyzją techniczną. W ostatniej rundzie Denis oberwał przypadkowym palcem w oko, po którym Pasternak zasypał go gradem ciosów.

Zobaczymy rewanż Pasternak vs. Załęcki?

Walka Denisa Załęckiego z Michałem Pasternakiem mimo, iż nie miała większej historii, była wyczekiwana przez wielu. „Bad Boy” pokazał się z naprawdę dobrej strony, zyskując w oczach wielu widzów.

Również organizacja jest zadowolona z przebiegu co-main eventu. Clout MMA opublikowało skrót walki w social mediach i dodatkowo zasugerowano w poście, iż nie było to ostatnie spotkanie zawodników!

Sprawdź też inne wywiady po Clout MMA 5!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.