High League

Bardzo mocne oświadczenie HIGH League! Federacja zabrała głos po ataku „Huntera” na Murańskiego!

Na wczorajszej ceremonii ważenia przed galą High League 5 padło specjalne ogłoszenie na temat zachowania osób spoza federacji na konferencjach i innych wydarzeniach.

Gala High League 5 PPV odbędzie się już dziś, 10 grudnia. Początek o godzinie 20:00, a całość obejrzeć można jedynie wykupując dostęp Pay-Per View.

Na ostatniej konferencji prasowej przed High League 5 doszło do niemałego zamieszania. Mateusz Murański, który na gali zmierzy się z Pawłem Bombą, zasiadł na swoim miejscu, a niedługo po rozpoczęciu panelu… został zaatakowany. Napastnikiem okazał się być Daniel Więcławski, znany szerszej publiczności jako „Hunter” z GROMDY.

W rozmowie z kanałem Fanspotu TV wyjaśnił on przyczyny swojego zachowania na konferencji przed High League 5 PPV.

Ogłoszenie High League!

Przed wczorajszą ceremonią ważenia poprzedzającą galę, z ust „Pana Pawłowskiego” padło specjalne ogłoszenie od włodarzy federacji. Ciężko z jego treści nie odnieść wrażenia, że odnosi się do ostatnich działań „Huntera”.

– Ostatnimi czasy mieliśmy coraz więcej takich sytuacji, że ludzie – nie wnikamy, jakie były tego podstawy, czy ktoś po prostu chciał się wybić, czy ktoś tam sobie ogarnąć walkę – były wtargnięcia na scenę: podczas konferencji i podczas programów.

Coś takiego nie będzie tolerowane i jeżeli ktokolwiek, kiedykolwiek zrobi coś takiego, to będzie dożywotnio zbanowany z High League. To jest informacja oficjalna, potwierdzona mocny przekaz… ale najwyraźniej potrzebny.

Takie nieplanowane wtargnięcia wywołują mieszane uczucia. O ile część fanów widzą to jako popularne „dymy”, o tyle przy wspomnianej sytuacji z Więcławskim widać było strach w oczach biorącej udział w panelu Marii „Maszy” Graczykowskiej.

Sprawdź!  (VIDEO) "Mini Majk" nowym mistrzem High League! Wygrał starcie z "Big Jackiem"!

Kursy bukmacherskie na High League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.