GROMDA

(VIDEO) „Balboa”, czy „Goat”? Mateusz „Don Diego” Kubiszyn typuje main event GROMDA 11!

W najbliższy piątek czekają nas wielkie emocje związane z galą GROMDA 11. Tego wieczoru wszyscy fani walk na gołe pięści zasiądą przed ekranami, by poznać kolejnego wielkiego finalistę. Pojedynkiem wieczoru będzie starcie „Balboa” vs. „Goat”!

Turniej i pojedynki finalistów na gali GROMDA 11

2 grudnia GROMDA powraca z najbardziej krwawą galą w Polsce. Na jedenastej edycji odbędą się naprawdę emocjonujące starcia pomiędzy najlepszymi zawodnikami w organizacji. W ringu GROMDY ponownie zobaczymy brutalne pojedynki.

Poza turniejem czekają na nas superfighty oraz walki finalistów. W karcie walk GROMDA 11 znaleźli się m.in. ulubieniec kibiców, czyli Rafał „Łazar” Łazarek, „Scarface”, Bartłomiej „Kruszyna” Bielas, a nie zabraknie miejsca dla debiutantów.

Zwycięzca pierwszego półfinału wielkiego finału zwycięzców turniejów, Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, będzie na pewno bacznie przyglądał się pojedynkowi Łukasza Parobca z Bartłomiejem Domalikiem. Popularny „Balboa” ma już pierwszy mistrzowski pas federacji, a teraz zrobi wszystko, by pokazać wszystkim kto jest najtwardszym bijokiem.

-> OGLĄDAJ GROMDA 11 NA ŻYWO

Sprawdź!  Gdzie oglądać GROMDA 8? Transmisja na żywo, stream live. Jak oglądać GROMDA 8?

„Don Diego” typuje walkę wieczoru GROMDA 11

Mateusz Kubiszyn 10 grudnia stoczy kolejny pojedynek na gali HIGH League 5, gdzie zmierzy się z Damianem Janikowskim. Nie wyklucza go to z walk na GROMDZIE i będzie on obecny podczas wydarzenia z numerem 11.

W wywiadzie udzielonym kanałowi Fansportu TV popularny „Don Diego” został poproszony o podanie swojej predykcji co do walki wieczoru GROMDA 11. Odpowiedź topowego zawodnika starć na gołe pięści raczej nikogo nie zaskoczy:

– No ja typuję na „Balboę”. Mimo, że lubię obydwu przystojniaków, to typuje „Balboę”. No nie wiem dlaczego… uważam, że ma trochę więcej tych atutów do tego, żeby wygrać tę walkę.

„Don Diego” z Domalikiem spotkali się już wcześniej w ringu kick-bokserskim, a pojedynek ten zakończył się remisem. Między fighterami nie ma złej krwi i z wielką chęcią sprawdziliby się ponownie, by zobaczyć, kto faktycznie jest lepszy.

Czy do wielkiego finału dojdzie na gali GROMDA 12? Mateusz Kubiszyn nie jest w stu procentach przekonany. W walkach na gołe pięści kontuzje mogą przydarzyć się niemal w każdej chwili. „Don Diego” wie jednak, jakie starcie czeka go na GROMDZIE w najbliższej przyszłości.

Sprawdź!  Popek wspomina bójki na ulicy: "Co chwila biłem się na pięści" [WIDEO]

No zobaczymy. Jeśli odbędzie się ta walka bez żadnych większych kontuzji dżentelmenów, to wtedy pewnie tak. Jeśli nie, to pewnie będzie musiało się chwilę odwlec, ale na pewno… Zobaczycie mnie w GROMDZIE w walce o pas!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.