Boks

Awantura po walce byłego zawodnika UFC! Darren Till pobił się z rywalem [WIDEO]

Były pretendent do pasa wagi półśredniej UFC Darren Till zadebiutował w boksie. Brytyjczyk wygrał przez TKO, a po walce wywiązała się duża awantura.

Popularny „The Gorilla” do czasu pojedynku z Tyronem Woodleyem o pas UFC był na fali 17 walk bez porażki. Od przegranego starcia o pas stoczył jeszcze 5 pojedynków w MMA, z których wygrał tylko w jednym. W ostatnim występie przegrał przez poddanie z Dricusem Du Plessisem.

Awantura po walce Darrena Tilla

Brytyjczyk miał zawalczyć z Julio Cesarem Chavezem Juniorem na gali Paul vs. Tyson, jednak ten event się posypał. Minionego wieczoru Till spotkał się z Mohammadem Mutiem w bokserskim starciu pokazowym.

Darren podczas Social Knockout 3 w Dubaju złapał przeciwnika w klinczu. Tam posłał szybki cios, który nie wyglądał na mocny, ale oponent złapał się za tył głowy, gdzie uderzenie wylądowało. Mutie potrzebował pomocy lekarza.

Walka lada moment została zakończona, po czym… Mutie poderwał się na stopy. Wrogo nastawiony podszedł do byłego zawodnika UFC, do którego coś pokrzykiwał. Ani jednemu, ani drugiemu nie spodobało się, co usłyszał od przeciwnika. W ringu wywiązała się awantura. W jej trakcie Palestyńczyk usadził Tilla za jedną nogę na macie.

Sprawdź!  Błachowicz i Khabib komentują atak Masvidala na Covingtona! "Kiedyś tak się załatwiało sprawy. Jeśli ubliżał jego rodzinie, to..."

Koniec końców panowie zostali rozdzieleni. a „The Gorilla” został ogłoszony zwycięzcą przez TKO.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.