KSW

Nie żyje były rywal Khalidova! Maiquel Falcao brutalnie zamordowany w Brazylii!

Nie żyje „Big Rig”, czyli Maiquel Falcao. Pochodzący z Brazylii zawodnik był weteran mieszanych sztuk walk. Na swoim koncie miał aż 60 pojedynków w tym 40, z których wychodził zwycięsko. Miał 40 lat.

Zawodowy debiut w MMA zaliczył w 2004 roku. W 2010 roku zawalczył dla organizacji UFC, gdzie na gali UFC 123, gdzie pokonał Geralda Harrisa. Falcao następnie związał się z Bellatorem, a w 2014 roku na KSW 27- Cage Time zmierzył się z Mamedem Khalidovem. Polak nie dał mu żadnych szans i wygrał przez poddanie w 1 rundzie.

Falcao w KSW walczył również w 2016 roku – najpierw znokautował Brett Coopera, a następnie przegrał przez TKO z Aziz Karaoglu. Ostatni pojedynek stoczył w październiku 2021 roku przegrywając w Serbii na gali Serbian Battle Championship 36.

Brutalne morderstwo

Portal Gaucha ZH informuje, że „Big Rig” został brutalnie zamordowany w rodzinnym mieście Pelotas, a sprawą zajmuje się policja.

Według lokalnych mediów do ataku doszło w niedzielę w godzinach porannych, a Falcao miał otrzymać dwa ciosy nożem w brzuch. W stanie krytycznym został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł. Szpital potwierdził te informacje, jednak nie podał żadnych dalszych szczegółów.

Sprawdź!  Kołecki o walce Juras vs Pudzian: "Szczerze, nic mnie nie zaskoczyło. Ona wyglądała tak, jak sobie wyobrażałem"

Nie wiadomo, jaki był powód ataku na Falcao. Jego ciało zostało znalezione przez wojsko przy barze w dzielnicy Rua Major Francisco Nunes de Souza.

Źródło: Twitter / Gaucha ZH

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.