High League

Artur Szpilka zawalczy z Denisem Załęckim!? Wpisy trenera Oknińskiego wszystko wyjaśniają?

Wygląda na to, że kolejnym przeciwnikiem Artura Szpilki może być Denis Załęcki. Wiele mogą zdradzić ostatnie wpisy trenera Mirosława Oknińskiego.

„Szpila” ma za sobą debiut w największej polskiej organizacji MMA. Na ostatniej gali zmierzył się z Siergiejem Radczenką. Kibice mieli wiele obaw, jednak Szpilka zaprezentował się świetnie i w drugiej odsłonie rozbił Ukraińca łokciami.

Niespodziewanie federacja High League ogłosiła, że były pięściarz zadebiutuje na gali freakowej. Zawalczy już na czwartej edycji, która odbędzie się 17 września.

Denis Załęcki rywalem Artura Szpilki?

Przeciwnik nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, ale kibice zaczęli spekulować na ten temat. Niektórzy mówili o walce z Mateuszem Kubiszynem, inni natomiast o potencjalnym zestawieniu z „Pashą” lub Denisem Załęckim. Wiele wskazuje na to, że rywalem Szpilki będzie właśnie „Bad Boy”.

Szpilka przyznał, że stoczy pojedynek sportowy, a jego rywal ma doświadczenie w formule K-1. Jak wiadomo, na gali High League 4 zawalczy Denis Załęcki, który w przeszłości toczył starcia właśnie w kickboxingu. Dodatkowo „Bad Boy” zdradził, że rozpoczął współpracę z trenerem, który zrobi z niego prawdziwego zawodnika MMA.

Sprawdź!  (VIDEO) Zawodnik High League zaatakowany młotkami! Oskarża swojego rywala! "W czterech próbowali mi połamać nogi młotkami"

Pojawiły się doniesienia, że wspominanym trenerem jest Mirosław Okniński. Gdy High League ogłosiło debiut Szpilki, na jego Facebooku pojawiło się nagranie z walki „Bad Boya”. Teraz natomiast trener opublikował kilka filmów, na których pięściarz jest nokautowany. Nie trudno więc domyślić się, że przeciwnikiem „Szpili” będzie podopieczny Oknińskiego.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.