Boks

Artur Szpilka zaskoczył i wyszedł z konferencji. Nie chce udzielać żadnych wywiadów [WIDEO]

W miniony czwartek w rzeszowskim ratuszu odbyła się konferencja prasowa poprzedzająca galę Knockout Boxing Night 15. Artur Szpilka mocno zaskoczył i szybko opuścił budynek bez rozmowy z dziennikarzami.

Już 30 maja Artur Szpilka stanie do walki o pas WBC International w niedawno stworzonej kategorii bridger, czyli limicie wagowym do 101,6 kilogramów. Jego rywalem będzie mniej doświadczony, jednak stawiany w roli faworyta Łukasz Różański.

Pięściarz z Wieliczki na tydzień przed pojedynkiem postanowił zniknąć z social mediów, postanowił nie publikować nic w internecie, ani nie udzielać wywiadów. Mogliśmy się spodziewać, że chociaż na konferencji prasowej zabierze głos, jednak tak się nie stało.

Krótko odpowiedział na pytania organizatorów oraz dodał, że „odmawia składania wyjaśnień”. Szpilka nie udzielił wywiadu żadnemu z dziennikarzy. Razem ze swoim teamem opuścił ratusz. W nagraniu opublikowanym przez portal ringpolska.pl wyjaśnił, że zabierze głos zaraz po zakończonym pojedynku z Łukaszem Różańskim. Do tego czasu pięściarz odcina się od wszystkiego.

Szybko pojawiły się komentarze, że pięściarz wyszedł z konferencji, bo nie wytrzymuje ciśnienia, oraz siada mu psychika przed walką. Inni natomiast rozumieją zachowanie Szpilki, który jak sam zaznaczył, wyciągnął wnioski i odpuścił sobie trash talk przed pojedynkiem oraz zapowiedzi tego, co zrobi z rywalem.

Sprawdź!  Znamy datę trzeciego pojedynku Fury vs Wilder! Joshua zmierzy się innym rywalem!

Co ciekawe, eksperci uważają, że jeden i drugi zawodnik ma szanse na wygranie tego pojedynku. Innego zdania jest duża część kibiców oraz bukmacherzy, którzy skazują Artura Szpilkę na porażkę.

Na kilka dni przed walką pięściarz z Wieliczki staje się jeszcze większym underdogiem, a kursy na jego zwycięstwo idą w górę. Czy słusznie? Naszym zdaniem niekoniecznie, dlatego warto tutaj pokusić się oto, że jednak Artur wygra – jeśli nie przez nokaut, to przez decyzję.

Kursy:
Zwycięstwo Artura Szpilki – 2.52
Zwycięstwo Łukasza Różańskiego – 1.45

Jeśli chcesz obstawić walkę, zarejestruj się – tutajNa start odbierzesz darmowy zakład za 29 zł.

—>Obstaw galę KBN 15 bez ryzyka do 200 zł <—

Źródło: YouTube ringpolska.pl

Sprawdź!  Artur Szpilka mógł liczyć na wsparcie kibiców po przegranej walce z Łukaszem Różańskim [WIDEO]

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *