UFCZawodnicy

Joanna Jędrzejczyk wróciła do ATT. Czyżby kolejna walka na horyzoncie?

Joanna Jędrzejczyk (16-4) od ponad roku nie była widziana w oktagonie UFC. Wielu fanów mieszanych sztuk walki wyczekuje jej powrotu. Niedawno Polka powiedziała, że chciałaby zawalczyć w okolicach sierpnia. Na swoim Instagramie Polka poinformowała o wylocie do swojego klubu ATT na Florydzie, gdzie prawdopodobnie rozpocznie przygotowania do swojego najbliższego boju, co zasugerowała we wspomnianym wpisie.

Joanna Jędrzejczyk najbardziej utytułowaną polską zawodniczką sportów walki. Po wielu latach sukcesów w muay thai postanowiła spróbować swoich sił w MMA. W 2014 roku zadebiutowała w UFC, gdzie na  UFC on FOX 12 wypunktowała Julianę Limę (10-7).

Kilka miesięcy później na UFC 185 pokonała Carlę Esparzę (17-6) zdobywając pas mistrzowski w wadze słomkowej. Ten tytuł dzierżyła przez dwa i pół roku. W ostatnim czasie miesza ona zwycięstwa z porażkami. W swoim poprzednim boju na UFC 248 po krwawej batalii przegrała na punkty z Weili Zhang (21-2).

Joanna Jędrzejczyk powraca do ATT

Polka nigdy nie ukrywała, że ceni sobie treningi w American Top Team, gdzie może doskonalić swoje umiejętności pod okiem cenionego trenera Mike’a Browna. Polka walczy pod szyldem ATT od 2016 roku. Polka jest już po pierwszych treningach w ATT po przylocie do USA o czym poinformowała na Instagramie.

„Na misji.”

napisała Joanna Jędrzejczyk.

„Z powrotem w biurze”

napisała Joanna Jędrzejczyk.

Sprawdź!  Piotr Wawrzyniak po świetnym boju rozbija Adriana Błeszyńskiego w walce wieczoru na Babilon MMA 22 [WIDEO]

źródło: Instagram/Joanna Jędrzejczyk

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *