High League

Artur Szpilka wykorzysta swoje dawne słabości na High League 4! „Wiem, jak wtedy było łatwo…”

Jedno z największych wydarzeń freak fightowych, czyli gala High League 4 PPV tego roku już za kilka dni. Dokładnie w sobotę 17 września w Arenie Gliwice fani zobaczą szereg hitowych walk, a w tym wyczekiwany pojedynek Artur Szpilka vs. Denis Załęcki.

-> Wykup dostęp PPV High League 4!

Kibice freak fightów, ale nie tylko, zacierają ręce na zbliżające się widowisko. W co-main evencie High League 4 PPV stanie naprzeciwko siebie dwóch zawodników, którzy darzą się wielkim szacunkiem, ale też związani są ze sportami walk od lat!

Artur Szpilka to w końcu były pretendent do pasa mistrzowskiego WBC. Pięściarz z Wieliczki z sukcesem zamienił duże rękawice do boksu na te od MMA i zwyciężył w swoim debiucie dla organizacji KSW. Denis Załęcki z kolei w przeszłości zdobywał mistrzostwo Polski w kick-boxingu. „Bad Boy” również stoczył jedną walkę w MMA, przy czym przegrał z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

Szpilka wie, jak pokonać Załęckiego!

Denis Załęcki już przed samym pojedynkiem z „Don Diego” bardzo zmienił swoje nastawienie. Na wszelkich spotkaniach medialnych ze „Szpilą” również zachowuje pełen spokój i nie tworzy „dymów”. Oczywiście wynika to z obopólnego szacunku, jednak nie da się nie zauważyć różnicy w Torunianinie.

Sprawdź!  Szpilka odpowiada Oknińskiemu! "Nie wysyłajcie mi tego dzbana. Dziwie się, że trener się wypowiada w taki sposób"

Wszyscy w końcu pamiętają konferencje i „Rundki” przed starciem z Alanem Kwiecińskim na High League 2, czy wspominany pojedynek z „Don Diego”. W obu tych przypadkach Załęcki był centralną postacią show i uwaga skupiona była na jego osobie. Stąd też wiele osób porównywało go do młodego Artura Szpilki.

No tak, zero-jedynkowy chłop. Ja wiem… – potwierdził to, co wspominał już wcześniej „Szpila”Ja już od dawna wracam stamtąd, gdzie on dopiero idzie.

Co więcej, były pretendent do pasa mistrzowskiego WBC w wadze ciężkiej doskonale pamięta, jak się wtedy zachowywał i jak funkcjonowały jego myśli. Na High League 4 PPV 17.09.2022 wykorzysta to przeciwko Denisowi Załęckiemu i nie zdradził oczywiście, o co mu dokładnie chodzi.

Wiem, jak wtedy było łatwo odbierać chęć walki, odbierać energię właśnie Arturowi. Więc ja to zostawię dla siebie, bo będę chciał to pokazać.

-> Nie przegap premiery książki o legendarnym chuliganie!

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) Mocne słowa na face-to-face Dawida Załęckiego z Alanem Kwiecińskim: "On już nie żyje"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.