GROMDA

Artur Szpilka o debiutancie GROMDY, który przypomina mu Tysona: „Widać po oczach, że jest bałagan. Wie, po co tam wychodzi”

Już jutro krwawy piątek, czyli kolejna edycja GROMDY. Na piątej już gali walk na gołe pięści zobaczymy sporo nowych nazwisk, które wezmą udział w turnieju organizowanym przez Mariusza Grabowskiego i Mateusza Borka.

Zwieńczeniem całej gali miał być pojedynek o 100 tysięcy złotych pomiędzy Vasylem Halychem a Tomaszem ZADYMĄ Gromadzkim. Starcie zostało jednak przełożone na GROMDA 6, gdyż drugi z zawodników nie wrócił jeszcze do zdrowia po kontuzji, jaką odniósł na ostatnim turnieju.

Dzisiaj o godzinie 17:00 odbędzie się oficjalne ważenie i rozlosowanie zestawień. Tym razem w turnieju zobaczymy takich zawodników jak BALBOA, PSYCHO, MARIO, BUBU, BOYKA, GLEBA, BOCHEN czy PIĘCIA. Natomiast kolejnych 8 fighterów weźmie udział w extra fightach. W dodatkowych pojedynkach zawalczą KING KONG, BYKU, GOAT, NIEDŹWIEDŹ, ARMAN, GÓRAL, ŁAZAR oraz zwycięzca pierwszego finału, czyli DON DIEGO, który znokautował TYSONA i zdobył 100 tysięcy złotych.

GDZIE OGLĄDAĆ GROMDA 5? TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE, PPV

Przy okazji gali, na Kanale Sportowym pojawiła się rozmowa organizatorów imprezy, w której uczestniczył także Artur Szpilka. Pięściarz przyznał, że debiutant PSYCHO przypomina mu żądnego krwi TYSONA, który chciał swoim rywalom pourywać głowy.

Sprawdź!  Vasyl Halych rzuca wyzwanie Mateuszowi Kubiszynowi: "Moim celem jest pas GROMDY. Chciałbym zawalczyć z Kubiszynem"

– Widać po oczach, że jest bałagan, że tam się nadaje. Widać, że rzuca ręce, no jestem ciekaw jego debiutu. Wie, po co tam wchodzi – powiedział o zawodniku.

– Uważam, że pierwsza GROMDA dla każdego z zawodników to nie będzie jakaś duża presja. To jest jednak pierwszy start. Ja zauważyłem presję, już pomijając, jak ta walka wyglądała, ale właśnie u Tysona w tej drugiej, kiedy wygrał pierwszą część i miał walczyć z Kubiszynem, który już tam z nim gdzieś sparował.

– Ja byłem z nim na sali trochę potrenować i widziałem, że to nie był ten Tyson, którego pierwszy raz widzieliśmy, który chciał urwać głowę. Dajmy rozpocząć się tej GROMDZIE, widać, że jest nakręcony, trochę mi też przypomina Tysona z pierwszej (GROMDY). Także o to właśnie chodzi w GROMDZIE – dodał.

GROMDA 5 – GDZIE OGLĄDAĆ? TRANSMISJA NA ŻYWO

Galę GROMDA 5 obejrzysz tylko i wyłącznie w systemie PPV. Transmisji z gali nie obejrzysz w telewizji.

Cena za dostęp do transmisji wynosi jedynie 19,99 zł

WYKUP DOSTĘP – TUTAJ

Sprawdź!  (VIDEO) Spięcie na face-to-face pomiędzy Tomaszem Gromadzkim i Vasylem Halychem przed wielkim finałem! "Nie lubię go."

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *