UFC

Marcin Prachnio wystąpi podczas czerwcowej gali UFC

Na Twitterze Marcel Dorff podał informację, że podczas gali UFC zaplanowanej na 26 czerwca do klatki powróci nasz rodak Marcin Prachnio (14-5). Jego rywalem będzie Ike Villanueva (18-11).

Marcin Prachnio w przeszłości był czynnym zawodnikiem karate kyokushin. W MMA walczy od 2013 roku. W latach 2016-2017 był związany z One Championship. Obecnie walczy dla Ultimate Fighting Championship. Jednak jego droga w UFC nie należała do udany. Pierwsze trzy walki przegrywał przed czasem w pierwszych rundach. Jednak w tym roku na UFC 257 powrócił na ścieżkę zwycięstw pokonując na punkty Khalila Rountree (8-5).

Ike Villanueva w ostatnim czasie miesza wygrane z porażkami. W przeszłości występował dla takich organizacji jak: Bellator czy Legacy FC. W UFC walczy od 2020 roku i do tej pory w amerykańskiej organizacji wygrał tylko jeden pojedynek. Podczas UFC on ESPN 20 znokautował Viniciusa Moreira (9-5).

W walce wieczoru na gali na gali z udziałem Marcina Prachnio zmierzą się ze sobą czołowi zawodnicy wagi ciężkiej czyli Ciril Gane (8-0) i Alexander Volkov (33-8).

źródło: Twitter, Marcel Dorff

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *