UFC

Artem Lobov przepowiada: „Conor McGregor będzie przygotowany. Skończy go jeszcze w pierwszej rundzie.”

Artem Lobov od lat kojarzony bardziej jest z faktu, że jego partnerem treningowym jest Conor McGregor. Tak naprawdę ciężko o inne stwierdzenie niż to, że angaż w UFC miał właśnie dzięki Irlandczykowi. Teraz Rosjanin wypowiedział się o najbliższym starciu „Notoriousa”.

Ignorant McGregor?

Już na najbliższej gali UFC 264 dojdzie do hitowego starcia. Trylogię dopełni dwóch lekkich, jedni z najlepszych na świeci, Conor McGregor i Dustin Poirier. Irlandczyk zwyciężył pierwszą walkę w 2014 roku. Na początku bieżącego doszło do rewanżu. Tu wynik był już inny. Po raz pierwszy w historii „Notorious” został znokautowany, a w górę poszła ręka „Diamonda”.

Zdaniem Lobova, McGregor nie wziął na poważnie umiejętności Amerykanina:

– Mówiąc szczerze, to nie chodzi o to, że nie był skupiony. Wydaje mi się, że nie oddał szacunku Dustinowi, na jaki on zasługuje. Bardziej w głowie mu było boksowanie z Manny’m Pacquiao, a walkę z Poirierem traktował jako rozgrzewkę. Nie wyszło po jego myśli. Dustin odrobił lekcje, bardzo się rozwinął.

Conor się poprawi

Zdaniem Artema Lobova ta porażka była tylko wypadkiem przy pracy. „Notorious”, jak rywal wcześniej, również odrobi pracę domową i zastosuje odpowiednie techniki, aby wygrać:

Sprawdź!  Wielkie wyzwanie przed Mateuszem Gamrotem! Zawalczy z weteranem UFC.

– Jak obejrzysz jeszcze raz rewanż zauważysz, że toczył się on tak, jak pierwszy pojedynek. Tego się spodziewałem. Różnicę zrobiły kopnięcia w nogę. To nie tak, że Conor nie był na nie przygotowane. One po prostu były wyjątkowe.

– Teraz, mając w pamięci jak potoczyła się druga walka, będzie przygotowany. Myślę, że długo to nie potrwa. Uważam, że Conor skończy go jeszcze w pierwszej rundzie.

Kursy na walkę McGregor vs Poirier są wyrównane.

  • Zwycięstwo Poiriera – 1.90
  • Zwycięstwo McGregor – 1.90

Darmowy zakład na galę UFC odbierzesz tutaj – rejestrując się z kodem FANSPORTU dostajesz 29 zł na start + zakład bez ryzyka do 200 zł. Tylko dla nowych klientów legalnego bukmachera firmy STS!

Źródło: MMA Junkie

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *